Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 11-03-2020 13:51   Güncelleme : 11-03-2020 15:18

Kayserispor mahkemelik oldu

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayserispor hesapları ile ilgili mahkemeye başvurdu. Baki Ersoy, hesaplarının didik didik incelenmesini istedi.

Kayserispor mahkemelik oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sarı kırmızılı kulüp eski yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu. bugüne kadar kayserispor'un zarara görmemesi adına sustuğunu ifade eden Baki Ersoy, hesap verilmesi gerektiğini savundu. Kayserispor Genel Kurul salonuna girmeyerek, hesapların oybirliği ile geçerli sayılmasına göz yuman MHP Milletvekili Baki Ersoy'un aylar sonra mahkemeye başvurduğu ve bunu da sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarından kamuoyu ile paylaştığı görüldü.

"Hesap zamanı"
Avukatı Müjdat Yılmaz aracılığıyla Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe vererek suç duyurusunda bulunan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "Kayserispor kulübünün son 10 yılda gelir giderlerinin incelenmesi, Kayserispor eski başkanı Erol Bedir ve yöneticilerinin görevi kötüye kullanarak kulübü zarara uğrattıkları gerekçesi ile gerekli işlemin yapılmasını istiyorum" dedi.
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Kayserispor'umuza zarar vermemek adına bekletmiş olduğum mahkeme sürecini bugün itibariyle başlatmış bulunuyorum.Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığına Hazırlık No :2020/11551 dosyasıyla soruşturma açılması için başvurumuzu yaptık. Kayserispor sahipsiz değildir. Herkes yaptıklarının hesabını verecek. Şimdi hesap verme zamanı" cümleleri paylaştı.


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA