28 MART 2020 Cumartesi 23:07
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-03-2020 15:18   Güncelleme : 13-03-2020 15:37

Kayserispor kümede kalırsa..

Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, takımın kümede kalması halinde 2 Milyon Tl üzerindeki aracını hediye edecek. Mustafa Tokgöz, kendini eleştirenlere de cevap verdi.

Kayserispor kümede kalırsa..

Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, kötü günleri geride bırakmak adına çaba sarfettiklerini söyleyerek, "Kötü günler fedakarlıklarla atlatılır" dedi.

Sarı Kırmızılı takımın kümede kalması halinde, spor arabasını futbolculardan birisine hediye edeceğini duyuran Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, fedakarlıklar yaparak takımı kümede bırakmak adına çaba sarfettiklerini söyledi. 

Kendisinin fedakarlık yaptığını ve bu tavrının tepki görmesine üzüldüğünü söyleyen Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, "Kayserispor olarak o kadar zorlu bir süreçten geçiyoruz ki, futbolcuları motive etmek için herşeyi deniyoruz. Kasımpaşa maçında yaşadığımız üzüntü de hepimizin ortak duygusudur. Bizim oradaki görevimiz ise her zaman dik durmamızı yıkılmamamızı sağlamaktır. İki gün önce futbolcularla yaptığım motivasyon toplantısında aracımı işaret edip yeter ki ligde kalalım en sevdiğim arabamı aranızdan birine hediye etmeye hazırım dedim. Unutmamalıdır ki; kötü günler fedakarlıklarla atlatılır. Bizler bu mücadeleye yüreğimizi koymuşken,
tamamen iyiniyetli bu yaklaşımımın bazı çevrelerce kötü niyetli yorumlanmasını üzüntüyle karşılıyorum. Kayserispor’a gönül vermiş herkes bilsin ki elimizden gelen herşeyi fazlasıyla yapıyoruz. Herşey Kayserispor için" cümleleri kurdu.

Kimler ne demişti
Ahmet Kocaoğlu: Birine bağış yapana kadar parayı kulübe bağış yapsın. Herkes reklam peşinde...
Hasan Hüseyin Yollu: Fulbolcu her halükârda alır taraftara versin.
Mahmut Taşkın. Guzel kardesim takimimiz ligden dusmedikten sonra araba vermenize bilmem gerek varmi. Eyerki su siralar imkaniniz varisa kulubumuze maddi destek olursaniz gercek niyetinizi alasilmis olur. Heralde siz dusecegine inanmisinizki arabadan attan bahsediyorsunuz.
Eyüp Çetinkaya: Garibana verde sevap kazan. Milyon dolarlık eşeklere verene kadar...
Emre Ünsal: artık yönetimde bile umut kalmamış. Bende bu kampanyaya katılıyorum. Kayserispor ligde kalsın, arabamı kurayla çocuklarıma vereceğim.
Ali Ist Schuld: O zaman bu adam ligde kalacağımıza hiç inanmıyor. Yazık
Bekir Yalçinkaya: Arabasının reklamını yapıyor. Sayın başkanım berna hanım daha önceki söylediğimi tekrar söylüyorum. Böyle adamlarla yola devam etme. Seni kullanıyorlar biran önce akĺı başında adamlarla yola devam etmeni tavsiye ederim. Herkes sizin gibi gayretli olsa bu takım burada olmazdı. Adam arabasının reklamını yapıyor.
Özgür Dogan: Çünkü kendide inanmiyo ligde kalacağını o yüzden bol keseden salliyo.
Abdullah Alkan: Kayserispor'un neden düşme tehlikesi yaşadığı belli oluyor.
Mustafa Sinan: Adam takımdan umudu kesmiş
Muhammet Meral: Arabayi satip parayi bolup versin daha mantikli bence
Burhan Doğan: Taraftara versin niue futbolcuya veriyor
Orhan Topac: Zaten kumeye dusucegine bildigi icin bu hareketi yapiyor
Necmettin Atabek: Arabasını satsinda kulübe bağışlasın o kadar çok seviyorsa takımını asgari ucretliden bağış bekleyene kadar

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA