18 TEMMUZ 2019 Perşembe 09:37
Kayserispor
Giriş Tarihi : 20-11-2018 17:33   Güncelleme : 20-11-2018 17:33

Kayserispor kolejli oldu

Kayserispor futbolcular, TED Kayseri Koleji'ni ziyaret ederek minik öğrenciler ile söyleşi yaptı

Kayserispor kolejli oldu

Kayserisporlu futbolcular Deniz Türüç, Silvestre Varela, Vedat Karakuş ve Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak Uyar TED Kayseri Koleji'ni ziyaret etti. Öğrenciler tarafından coşkuyla karşılanan sarı kırmızılı futbolcular, bol bol imza dağıttı.

Ted Kayseri Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilen söyleşide minik öğrencilerin sorularını yanıtlayan Kayserisporlu futblolcular, bol bol nasihat verdi. Öncelikle derslerine eğilmelerini sonrasında da spor yapmalarını isteyen sarı kırmızılı futbolcular, söyleşi sonrasında bol bol fotoğraf çektirdi.

Kayserisporlu futbolculara yöneltilen ilginç sorulardan birisi de Kayseri'nin yemekleri ile ilgili.. Sarı-Kırmızılılar futbolcular, Kayseri'de en çok pastırma sucuk sevdiklerini dile getirirken Varela'nın "Mantı.. Mantı.." demesi de alkışlandı.

Sarı-Kırmızılılar oyuncuların kendilerine gösterilen ilgiye memnun kaldıkları gözlendi. Söyleyişinin ardından okul yönetimi futbolculara tek tek çiçek hediye ederken, futbolcular ise Ted Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özbakır’a Kayserispor forması hediye ettiler. Futbolcular öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekinerek söyleyişi tamamlandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA