Medya
Giriş Tarihi : 19-10-2019 16:12

Kayserispor Kasımpaşa Skor Oyunu

20 Ekim 2019 Pazar oynanacak Kayserispor Kasımpaşa maçının skorunu doğru tahmin eden 2 takipçimize Kayserispor tişörtü hediye edeceğiz

Kayserispor Kasımpaşa Skor Oyunu

Süper Lig'in 8. haftasında Kayseri'de oldukça önemli bir müsabaka oynanacak. 20 Ekim 2019 Pazar günü Kayseri Kadir Has Stadı'nda Kayserispor ile Kasımpaşa karşı karşıya gelecek. Bu önemli müsabakada her iki takım oyuncuları, birbirlerine üstünlük sağlayabilmek için çaba sarfedecek.
Bu maç öncesinde Kayseri Tempo Medya olarak taraftar ve takipcilerimiz ile hediyeli mini bir yarışma yapmak istedik. Zaman zaman Skoru Bil Forma Kazan oyunları ile takipçilerimizin karşısına çıkarken bu kez Skoru Bil Kayserispor Tişörtü Kazan diyoruz..

Skoru Bil Hediye Kazan
Kayserispor-Kasımpaşa maçının skorunu doğru tahmin eden 2 takipçimiz, Kayserispor tişörtü kazanacak. Kayserispor-Kasımpaşa maçının skorunu doğru tahmin eden 2 kişiye Kayserispor Tişörtü hediye edeceğiz.

Katılım şartları
Ödüllü yarışmamız için gerçekleştireceğiniz tahminler, Facebook, Twitter veya Instagram sitesinden değil bu duyurunun altında bulunan YORUM bölümünde paylaşılmalıdır. Başka sosyal paylaşım sitelerinde yapılacak tahminler oyunumuz dahilinde olmayacaktır.
Skor tahmini oyunumuz 20 Ekim 2019 Pazar günü saat 13:59'da sona erecektir. Müsabaka başladıktan sonra yapılacak tahminler geçerli olmayacaktır. Her takipçimiz 1 kez tahminde bulunabilir. Birden fazla yapılacak tahminlerde son paylaşım geçerli sayılacaktır. Doğru tahmin sayısının 2'den fazla olması halinde kura çekimi yapılacaktır ve 2 asil 2 yedek belirlenecektir.

Ödüllü yarışmamızı kazanan talihliler ise 22 Ekim 2019 Pazartesi günü haber sitemiz www.kayseritempo.org sitemizden duyurulacaktır.