Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-11-2020 16:16   Güncelleme : 18-11-2020 20:31

Kayserispor Kaptanı konuştu

Hes Kablo Kayserispor takım kaptanı olan Cristian Sapunaru, açıklama yaptı. Kayserispor kaptanı Sapunaru takımdan umutlu

Kayserispor Kaptanı konuştu

Hes Kablo Kayserispor'da teknik direktör Samet Aybaba'nın göreve gelmesi sonrasında Hasan Hnüseyin'den alınan kaptanlyık pazubandını koluna geçiren Cristian Sapunaru, önümüzdeki haftalar için umutlu konuştu.

Hes Kablo Kayserispor forması altında Galatasaray maçına takım kaptanı olarak çıkacak olan Cristian Sapunaru, bugün gerçekleştirilen antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Rumen futbolcu Cristian Sapunaru, "Yeni bir hocayla yeni bir maceraya başlıyoruz. Önümüzde zorlu bir Galatasaray maçı olacak. Çok iyi çalışıyoruz. Kendimizi geliştiriyoruz. Aslına iyiydik, bazı talihsiz maçlar kaybettik. Galatasaray’a karşı zor bir mücadele olacak. onlarında kovid ile ilgili bazı sıkıntıları var ama Galatasaray iyi bir takım. Umarım bu maçta elimizden gelenin en iyisini yapıp, iyi bir sonuç alırız" dedi.

Cristian Sapunaru, "Kayserispor gibi bir camiada kaptan olmak onur ve gurur verici bir durum. Saha içerisinde pazubandı kimin taktığı önemli olmuyor. Takım olgusu çok önemli. Takım olarak hareket etmeliyiz. Bu kaptanlığın verdiği sorumlulukla beraber tüm takım arkadaşlarıma elimden geldiği kadar destek olacağım" cümleleri kurdu.

Haber: Halil Köktaş