Kayserispor
Giriş Tarihi : 02-10-2020 22:56   Güncelleme : 03-10-2020 11:02

Kayserispor kaptanı destek istedi

Hes Kablo Kayserispor takım kaptanı Hasan Hüseyin, Ankaragücü galibiyeti sonrasında açıklama yaptı

Kayserispor kaptanı destek istedi

Geçen sezonun ikinci yarısında sergilediği başarılı futbol ile dikkatleri üzerine çeken ve bu sezon için de takım kaptanlığı verilen orta saha futbolcusu Hasan Hüseyin Acar, tek golle kazandıkları Ankaragücü maçı sonrasında açıklama yaptı.

Ligde oynadıkları 4 maçta 2 galibiyet 2 mağlubiyet aldıklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Hes Kablo Kayserispor kaptanı Hasan Hüseyin Acar, "Ankaragücü maçı bizim için çok önemliydi. Hafta boyunca çok iyi hazırlandık. Bugün de çok iyi mücadele ettik. Güzel oynadık. Gol de bulduk ve kazandık" dedi.

Ligin henüz başında olunduğuna dikkat çeken Hasan Hüseyin, "Bugünkü galibiyet ile de ligin daha yeni başladığını herkese gösterdik. Bize destek verilmesini istiyoruz. Daha iyi noktalara geleceğimize inanıyorum" açıklaması yaptı.

Kaptanlık ile ilgili de konuşan Hasan Hüseyin, "Kayserispor kaptanlığını yapmak çok güzel ve çok özel. Takım içerisinde güzel bir arkadaşlık var. Benden çok çok kariyerli ve tecrübeli ağabeylerim var. Onların önünde kaptanlık pazubandını takmak gurur verici" yorumunda bulundu.

Haber: Yavuz Yıkılmaz