Kayserispor
Giriş Tarihi : 15-08-2018 15:54   Güncelleme : 15-08-2018 17:43

Kayserispor.. Kapalı Kale taraftarı Kadir Has'ı dolduracak

Kayserispor taraftarı, Kadir Has’ı şölen yerine çevirecek. Kapalı Kale, Kadir Has’ı doldurup rakip takımlara kâbusu yaşatacak.

Kayserispor.. Kapalı Kale taraftarı Kadir Has'ı dolduracak

Kayserispor’un en önemli taraftar kitlesi olan Kapalı Kale Taraftar Derneği, hem dernek hem Kayserispor taraftar sayısını artırmak için kolları sıvadı. Sarı Kırmızılı takıma gönül veren binlerce taraftar, Kadir Has Stadı doldurmak için yeni projeler geliştiriyor.

Projeler var
Kapalı Kale Taraftar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kapalı Kale lideri Ahmet Dirgenali, haber merkezimize yaptığı açıklamasında “Kayserisporlu olmak için, Kayserisporluyum demek yeterli değil. Bunu eyleme dökmeliyiz. En azından yeni jenerasyonu Kayserisporlu yapmalıyız. Bunun için bizler, okul statüsünde çalışmalar yapıyoruz. Kayserispor ürünleri hediye ediyoruz. Okullarımıza kitap, defter, kırtasiye malzemesi yardımı yaparak Kapalı Kale taraftar grubunun ne denli aktif ve yararlı çalışmalar yaptığını göstermek ve bu noktada da Kayserispor sevgisini aşılamak istiyoruz. Okullar ile diyalog halindeyiz. Her geçen hafta sayımızı artırmak ve projelerimizin sonucunda Kadir Has’ı doldurmak istiyoruz” yorumunda bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA