Kayserispor
Giriş Tarihi : 12-01-2020 16:00

Kayserispor kaç puanı hedefliyor

Hes Kablo Kayserispor'un devre arası kampı sona erdi. Asbaşkan Mustafa Tokgöz, kamp çalışmalarını değerlendirdi. Mustafa Tokgöz, Kayserispor'un kaç puan toplayacağını söyledi.

Kayserispor kaç puanı hedefliyor

Süper Lig'in ikinci yarısında daha başarılı bir dönem geçirerek kümede kalmayı hedef seçen Hes Kablo Kayserispor'un kamp çalışmaları sona erdi. 3 Ocak'tan bu yana Antalya'da devre arası kamp çalışmalarını yapan sarı kırmızılılar, bugün sabah gerçekleştirdiği idman sonrasında kamp çalışmalarını noktalandırdı.

Kamp bitti
Teknik Direktör Robert Prosinecki nezaretinde çalışan sarı kırmızılılar, öğle saatlerinde Antalya'dan ayrıldı. Kayserispor Asbaşkanı ve basın sözcüsü Mustafa Tokgöz, haber mnerkezimize yaptığı açıklamasında iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi. Mustafa Tokgöz, "Devreyi 10 puanla noktalandırmak bizleri üzdü. Bu noktaya kadar 3 teknik direktör değişikliği yaptık. Ligin ikinci yarısına Hırvat hoca Robert Prosinecki ve takviyeli bir kadro ile başlayacağız. Umarım 2020 yılı Kayserispor için uğıurlu olur ve başarılı geçer. Takımımıza yeni katılan isimler oldu. Teknik direktörümüz, eski ve yeni oyuncularımızın kaynaşması ve ligin ikinci yarısı için güç toplamak adına son derece başarılı bir kamp dönemi geçirdik. Takımımız kamp çalışmalarını tamamladı ve Antalya'dan ayrıldı. Kafile, bugün akşam Kayseri'ye gelecek" dedi.

Hedef puan..
Önce Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynayacakları maça hazırlanacaklarını ardından da Alanyaspor ile oynayacakları lig maçına odaklanacaklarını söyleyen Mustafa Tokgöz, "Herşey ligin ikinci yarısında başarılı bir dönem geçirmek adına yapıldı. Umarım hedefimize ulaşırız. bu noktada Kayserispor'u seven herkesten destek istiyoruz. Zoru başarmak ve hedefimize ulaşmak adına güçbirliği içerisinde takımımıza destek verelim. Ligin ilk yarısını 10 puanla noktalandıran bir takım olarak bizim inancımız yüksek. İkinci yarıda toplayacağımız 25-26 puan bizi hedefe götürecektir" açıklaması yaptı.