Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-09-2020 16:17   Güncelleme : 18-09-2020 18:23

Kayserispor imzayı attırdı

Hes Kablo Kayserispor kadrosuna bir futbolcu daha kattı. Daha önce prensip anlaşması yapılan forvet futbolcusu İlhan Parlak ile anlaşıldı

Kayserispor imzayı attırdı

Süper Lig'in 2.haftasında deplasmanda Alanyaspor'a konuk olacak Hes Kablo Kayserispor dış transferde kadrosuna bir futbolcu daha kattı. Hes Kablo Kayserispor, forvet futbolcusu İlhan Parlak ile sözleşme yaptı.

Sarı kırmızılılar, hafta başında Ankaragücü ile sözleşmesini fesheden Kayserili futbolcu İlhan Parlak ile resmen anlaşma yaptı. Hes Kablo Kayserispor kulübü, 33 yaşındaki futbolcu ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Duyuruldu
Hes Kablo Kayserispor kulübü, İlhan Parlak ile anlaşmaya vardıklarını "Altyapımızdan yetişen İlhan Parlak ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Camiamıza hayırlı olsun. Yuvana Hoşgeldin İlhan Parlak" cümleleri ile duyurdu.

Forma numarası
İlhan Parlak'ın müsabakalarda giyeceği formanın sırt numarası da belli oldu. Bugün sarı kırmızılı takım ile 2 yıllık anlaşma yapan İlhan Parlak, 23 sırt nrumaralı formayı giyecek. İlhan Parlak, daha önce oynadığı Ankaragücü, Gaziantepspor ve Kayseri Erciyesspor takımlarında da 23 sırt numaralı formayı giymişti.

Kafilede
Sözleşmenin imzalanması sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu'na lisans işlemleri için gerekli evraklar gönderildi ve İlhan Parlak'ın yeni lisansı çıkarıldı. İlhan Parlak, yarın deplasmanda oynanacak Alanyaspor maçı kadrosuna da dahil edildi. İlhan Parlak, 22 kişilik kafilede yeraldı.

İlhan da mutlu
Hes Kablo Kayserispor'un yeni transferi İlhan Parlak, "Alt yapısından yetiştiğim, taraftarı olduğum, evime Kayserispor'uma  tekrar dönmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu transferde başta Berna Gözbaşı başkanımız ve Bülent Bölükbaşı ağabeyime olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" dedi.Haber: Yavuz Yıkılmaz