Kayserispor
Giriş Tarihi : 24-12-2020 20:13   Güncelleme : 24-12-2020 20:19

Kayserispor için hodri meydan

Kayserispor sevdalısı olan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sarı kırmızılı takımın hakkını savunacağını ifade ederek hoydi meydan dedi.

Kayserispor için hodri meydan

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kadir Has Stadı'nda oynanan Kayserispor-Konyaspor maçı sonrasında açıklama yaptı. Alınan mağlubiyetten ötürü son derece üzüntü duyduklarını ifade eden Kayserispor sevdalısı Baki Ersoy, takımın galibiyete erişememesini eleştirdi ve faturayı sezon başında yapılan transferlere kesti.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "Kayserispor’da Başkan, yönetim ve teknik kadro elinden geleni yapıyor.  Ancak sezon başı yapılan 14 transfer ve bu futbolcuları alıp Kayseri’ye getirenler, bu şehre ihanet etmişlerdir. Bunun başka bir açıklaması yoktur. Hakemler konusunu tartışırız ama tartışılmayacak konu futbolcular" dedi.

Milletvekili Baki Ersoy "Şehrin takım elbiseli, diplomalı hırsızlarına Kayserispor’un hesabını bu şehirde yaşayan herkes adına soracağım. Hodri Meydan! Şunu da belirteyim ki maddi manevi Berna Gözbaşı başkanın yanındayım. Adamım diye ortada gezip enkaz bırakan ve Berna Başkana şimdiye kadar 100 Milyon TL’nin üzerinde borç ödettiren namussuzlara da bu hesabı bu şehir adına sormazsam namerdim, bu saatten sonra ucu kime dokunursa" diye cümleler kurdu.