Kayserispor
Giriş Tarihi : 26-12-2019 21:30   Güncelleme : 26-12-2019 21:35

Kayserispor hesapları incelenecek

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, açıklama yaptı. Kayserispor'da hesaplar didik didik edilecek. Hoca kim olacak, kısa sürede çözülecek.

Kayserispor hesapları incelenecek

Süper Lig'de son sırada bulunan İstikbal Mobilya Kayserispor'da başkan Berna Gözbaşı, umut dolu açıklamalar yaptı. Sarı Kırmızılı kulübün başkanı Berna Gözbaşı, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı duyuruda taraftarlara seslendi.

Hesaplar incelenecek
Kayserispor'da çok tartışmla konusu olan 331 Milyon TL'lik borcun nereden geldiği, nasıl olduğu yönündeki spekülasylonların sona ermesi için somut adım atıldı. Başkan Berna Gözbaşı, "Bir Bağımsız Denetim Kuruluşu ile anlaştık. Gelecek hafta çalışmalara başlıyor. Kayserispor hesapları geriye dönük didik didik edilecek" dedi. Ancaek ne kadar geriye yönelik çalışma yapılacağına dair bir bilgi vermedi.

Hoca kim olacak
Sezona Hikmet Karaman ile başlayan ardından Samet Aybaba ile devam eden, son 7 haftada ise Bülent Uygun ile başarıyı kovalayan İstikbal Mobilya Kayserispor'da 4. teknik direktörün kim olacağı sorusuna da yanıt geldi. Eski teknik direktör Prosinecki'ye haber gönderen ve hafta başına kadar süre alan Başkan Berna Gözbaşı, "Teknik direktör görüşmemiz sürüyor. Kısa sürede Kayseri'ye getirmek için yoğun temas halindeyiz" cümlesi paylaştı. Prosinecki'nin olmaması halinde Tolunay Hakkı Kafkas'ın olabileceği konuşuluyor.

Transfer müjdesi
Başkan Berna Gözbaşı, son olarak da transfer hakkında kısa bir açıklama yaptı. takımdan gidens oyuncuların yerine iyi transferler yapılması için çaba harcayan, hem ekonomik çözüm üretmeye çalışan hem de sarı kırmızılı takıma faydalı olabilecek isimler üzerinde duran Başkan Gözbaşı, "Devre arası takımımıza güç katacak futbolcuları renklerimize bağlayacağız" paylaşımı ile taraftara umut verdi.

Haber: Halil Köktaş