Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-05-2020 21:41   Güncelleme : 13-05-2020 21:41

Kayserispor güç topluyor

Hes Kablo Kayserispor lig hazırlıklarını sürdürüyor. Ganalı futbolcu Mensah, forma için savaşmaya devam edeceklerini söyledi.

Kayserispor güç topluyor

Hes Kablo Kayserispor, ligde oynayacağı son 8 maç için hazırlıklarını sürdürüyor. Covid-19 virüs salgınından ötürü liglere verilen uzun aradan sonra hafta başında topbaşı yapan Hes Kablo Kayserispor, çalışmalarına devam ediyor. Teknik Direktör Robert Prosinecki nezaretinde idman yapan sarı kırmızılılar, güç topluyor.Son idmanda yine kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştiren ve sonrasında ayak tenisi oynayarak günü tamamlayan sarı kırmızılıların hırslı oldukları gözlendi.

"Savaşmaya devam"
Hes Kablo Kayserispor takımının önemli oyuncularından Bernard Mensah, koronavirüs salgını gölgesinde antrenman yapmaktan hoşnut olmadıklarını ancak işlerini en iyi şekilde yapmak için çalışmalara başladıklarını dile getirdi. Ganalı futbolcu, "2 aylık aradan sonra ligler yeniden başlayacak. Umarım sağlıklı bir süreç yaşarız. Futbol bir ülke için çok önemli. Ancak insan sağlığı daha da önemli. Umarım bu kararı alanlar doğru yapmıştır. Biz işimizi en iyi şekilde yapacağız. Kayserispor için savaşmaya devam" dedi.