Kayserispor
Giriş Tarihi : 07-06-2019 19:03

Kayserispor Genel Kurul tarihi değişti

İstikbal Mobilya Kayserispor Genel Kurulu ne zaman. Kayserispor Olağanüstü genel Kurul tarihi.

Kayserispor Genel Kurul tarihi değişti

İstikbal Mobilya Kayserispor'un 15 Haziran günü gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Genel Kurul toplantısının tarihi değişti. 15 Haziran 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan İstikbal Mobilya Kayserispor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 22 Haziran 2019 Cumartesi gününe tehir edildi. 

Tarih değişti
Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Daha önce duyurulan genel kurul toplantımızın ilanında Olağanüstü Genel Kurul ifadesinin yeralmaması sebebiyle medeni kanun, dernekler kanunu ve sair mevzuat çerçevesinde tehir edilmiştir. Kulübümüzün Olağanüstü Genel Kurul toplantısı 22 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 11.00'de Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi'nde yapılacaktır. Toplantıda yeterince sayının bulunmaması halinde ikinci toplantı 1 hafta sonra 29 Haziran 2019 Cumartesi günü aynı yer ve aynı saatte yapılacaktır" denildi.

Gündem maddeleri
İstikbal Mobilya Kayserispor'un Olağanüstü Genel Kurul toplantısı, seçimli genel kurul olacak. Yönetim ve Denetim kurullarının faaliyetlerinin okunması ve ibrasından sonra yeni yönetim, denedim ve disiplin kurulu üyeleri belirlenecek. Sarı kırmızılı kulüp tarafından belirlenhen Gündem maddeleri şu şekilde oluştu:
1- Açılış ve Yoklama
2- Divan Teşekkülü ve Divana İmza Yetkisi verilmesi
3- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması
4- Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması
5- Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması
6- Mali tabloların okunması, müzakeresi
7- Yönetim Kurulunun İdari ve Mali yönden ibrası
8- Denetim Kurulunun İdari ve Mali yönden ibrası
9- Seçim
- Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi
- Denetim Kurulu Üyelerinin seçimi
- Disiplin Kurulu Üyelerinin seçimi
10- Dilek ve Temenniler
11- Kapanış