Kayserispor
Giriş Tarihi : 01-11-2019 17:29

Kayserispor futbolcuları paralandı

İstikbal Mobilya Kayserispor son dakika. Futbolculara ödeme yapıldı. Kayserispor futbolcuları ne kadar ödeme aldı.

Kayserispor futbolcuları paralandı

(ÖZEL HABER) Spor Toto Süper Lig'in 10.haftasında sahasında Fenerbahçe ile karşalaşacak olan İsbtikbal Mobilya Kayserispor'da oyunculara ödeme yapıldı. Kayseri Valisi Şehmus Günaydın'ın girişimleri sonrasında bir miktar para bulundu. Futbolcular, biriken maaşlarının ödenmesini beklerken prim ödemesi aldı. Cüzzi miktarda yapılan ödemeler sarı kırmızılı futbolcuların yüzünü güldürmedi.

3 Puan Temennisi
Bugün Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, yanına Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Genel Sekreter Yardımcısı ve Kayserispor Başkanı Hamdi Elcuman'ı alarak Kadir Has Tesisleri'ne gitti. Vali Günaydın, Fenerbahçe ile Pazar günü oynanacak olan lig maçı öncesinde hem yeni teknik direktör Bülent Uygun'a hoşgeldin dedi hem de futbolculara başarılar diledi. Vali Şehmus Günaydın, "Kayserispor, Kayseri'nin markasıdır, parlayan yıldızıdır. Elbirliği ile bulunduğumuz konumldan çıkmalıyız. Futbolcu kardeşlerimizden Pazar günü galibiyet bekliyoruz" dedi.

Uygun'a baklava
Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve beraberindeki yöneticiler, sarı kırmızılı takımın yeni teknik direktörü Bülent Uygun'a baklava ikram etti. Uygun, ilk maçında Fenerbahçe'ye karşı iyi bir oyun sergileyerek galibiyetk almak istediklmerini söyledi. Uygun, "Hepimize düşen görevler var. İnşallah elbirliği ile bu süreci geride bırakırız" dedi.

Ödeme yapıldı
Bu arada sarı kırmızılı futbolculara dağıtılmak üzere biraraya getirilen 150 Bin Avro + 250 bin TL (1 Milyon 200 Bin TL civarında) para, oyuncuların hakedişlerine göre, hesaplarına yatırıldı. Maaşlarının ödenmesini bekleyen futbolcular, prim ödemesi ile bir nebze olsun nefes alırken yine suratlar asık idi.