Kayserispor
Giriş Tarihi : 04-09-2020 08:09   Güncelleme : 04-09-2020 10:22

Kayserispor forvet transferi

Hes Kablo Kayserispor Sportif Direktörü Bülent Bölükbaşı, forvet mevkine yapılacak transfer ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Kayserispor forvet transferi

Bu sezon kadrosuna önemli isimler katan ve ligde başarılı bir dönem geçirmek isteyen Hes Kablo Kayserispor, TFF'nin belirlediği kulüp harcama limiti çerçevesinde bir futbolcu daha transfer etmek istiyor.

Hes Kablo Kayserispor Sportif Direktörü Bülent Bölükbaşı, sarı kırmızılı takımın forvet hattındaki yükünü taşıyacak bir oyuncu almak istediklerini söyledi. Bülent Bölükbaşı, "Forvet mevkine iyi bir oyuncu katmak arzusundayız. Kulüp harcama limiti çerçevesinde şu an için bir transfer yapmamız olanaksız görünüyor. Ancak elimizdeki bazı oyuncuları gönderirsek forvet hattına transfer yapacağız" dedi.

İlhan olmuyor
Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı, Forvete alınacak oyuncunun yerli mi yoksa yabancı mı olacağı yönündeki soruya "Türkiye'den alabileceğimiz bir forvet bulunmuyor. İlhan Parlak'ı almayı çok istedik ama Ankaragücü bırakmıyor. Yabancı golcü arayışındayız. Sprinter ve topla kaleye yol alacak oyuncu kriterindeyiz. Görüştüğümüz ve belli noktaya geldiğimiz oyuncular var. Hafta içerisine kadar bu transferi de bitirmek istiyoruz" cevabı verdi.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, bugün sabah yurt dışına gitti. Başkan Gözbaşı'nın iki gün içerisinde forvet transferini noktalayıp anlaştığı futbolcu ile Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

Haber: Halil Köktaş