18 TEMMUZ 2019 Perşembe 12:30
Medya
Giriş Tarihi : 11-09-2016 16:59   Güncelleme : 30-09-2018 16:03

Kayserispor forması talihlileri belli oldu

Kayserispor - Galatasaray maçının skorunu doğru tahmin eden 2 kişi belli oldu. İşte yarışmamızın talihlileri..

Kayserispor forması talihlileri belli oldu

Spor Toto Süper Lig 3. haftasında Kayseri'de oynanan Kayserispor - Galatasaray maçının skorunu doğru tahmin eden takipçilerimiz arasında gerçekleştirilen kura çekimi sonrasında forma kazanan 2 okurumuz belli oldu.

Yarışma sona erdi
Haber sitemiz KayseriTempo tarafından gerçekleştirilen "Skoru Bil Formayı Kazan" isimli mini yarışmamız sonrasında forma kazanan 2 talihlimiz belli oldu. Kayserispor ile Galatasaray arasında oynanan Spor Toto Süper Lig 3. hafta maçının skorunu 1-1 olarak tahmin eden 21 takipçimizden 2 kişi forma kazanan isim oldu.

21 kişi doğru bildi
Kayserispor ile Galatasaray arasında oynanan maçın skorunu doğru tahmin eden kişiler şunlar: Fatih Bıçaklı, Mehtap Çolak, Oğuzhan Özdin, Yunus Emre Sarıkaya, Mahmut Çelebier, Fatih Türkmen, Mustafa Yuka, Eren Arda Ceylan, İsmail Çelebi, Muhammed Demir, Ayhan Aydın, Kemal, Enes Çay, Rasim Aykurt, Hakan Bal, Ercan Canbek, Yaşar Esener, Ayhan Saydam, Mehmet Öner, Oğuzhan Öztürk ve Selçuk Demir.

Forma kazanan 2 isim
Kayseri Tempo Medya yönetimi tarafından skoru doğru tahmin eden 21 kişi arasıdan gerçekleştirilen kura çekimi sonrasında Ayhan Saydam ile Mehtap Çolak forma kazanan isimler oldu. 

Yedek talihliler
Her iki kişinin de 1 hafta içerisinde (18 Eylül 2016 tarihine kadar) tarafımızla irtibata geçip formalarını almaları gerekmektedir. Bu zaman zarfı içerisinde irtibata geçip formalarını almayan talihlilerimiz, haklarını kaybedecektir ve yedek talihli olan Hakan Bal ile Rasim Aykurt forma kazanan isimler olacaktır. 

NELER SÖYLENDİ?
@
Zekayı 3 yıl önce
Burdada mı torpıl dönüyor üç kere doğru tahmin de bulundum hıc bıze gün doğmadı
Br 3 yıl önce
Iyayi Believe Atiemwen bU oyuncu erciyesten rizeye gitti gelecekte yıldız olacak aha buraya yazıyorum
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA