Medya
Giriş Tarihi : 05-01-2021 08:30   Güncelleme : 05-01-2021 08:37

Kayserispor forması kazanan talihliler Ocak 2021 

Kayserispor Beşiktaş maçının skorunu doğru tahmin eden iki takipçimiz Kayserispor forması kazandı. Kayserispor forması kazanan takipçilerimiz..

Kayserispor forması kazanan talihliler Ocak 2021 

Süper Lig'in 16.haftasında Kadir Has Stadı'nda oynanan Hes Kablo Kayserispor-Beşiktaş arasındaki müsabakanın sonucunu 0-2 olarak doğru tahmin eden takipçilerimiz arasından gerçekleştirdiğimiz kura çekimi sonrasında 2 kişi Kayserispor forması kazandı.

7 doğru tahmin
Haber portalımız Kayseritempo.org tarafından gerçekleştirilen "Skoru Bil Forma Kazan" isimli mini yarışmamız neticesinde Kayserispor forması kazanan 2 talihli belli oldu. Hes Kablo Kayserispor ile Beşiktaş arasında oynanan Süper Lig 16. hafta maçının skorunu onlarca tahmin arasında 0-2 olarak tahmin eden 7 kişi oldu. Kayseri Kadir Has Stadı'ndaki maçın sonucunu 0-2 olarak doğru tahminde bulunan ve bu tahminini internet sitemize girerek haberin altındaki yorum kısmına yazan kişiler şunlar: Cem Gülden, Şule Saydam, Ahmet İkiler, Derya Varinli, Cengiz Altop, Ali İhsan Bolat ve Mehmet Tetik.

Kazanan 2 isim
Kayseri Tempo Medya olarak düzenlenen anketimizde skoru doğru tahmin eden 7 kişi arasında gerçekleştirilen kura çekimi sonrasında Ahmet İkiler ile Mehmet Tetik Kayserispor forması kazanan isimler oldu. Doğru tahminde bulunarak tarafımızdan Kayserispor tişörtü kazanan 2 talihlinin de 1 hafta içerisinde (11 Ocak 2021 tarihine kadar) tarafımızla irtibata geçip hediyelerini almaları mecburidir. Bu zaman zarfında irtibata geçip hediyelerini almayan talihlilerimiz, haklarını kaybedecektir ve yedek talihliler Dernya Varinli ve Cem Gülden Kayserispor forması kazanan kişiler olacaktır.