Kayserispor
Giriş Tarihi : 15-11-2018 18:18   Güncelleme : 15-11-2018 18:23

Kayserispor.. Ertuğrul Sağlam aynı cümleleri kuruyor

Kayserispor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, her hafta olduğu gibi bugün de düzeleceklerine inandığını ve kazanacaklarını iddia etti.

Kayserispor.. Ertuğrul Sağlam aynı cümleleri kuruyor

Kayserispor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Alanyaspor karşılaşmasıyla birlikte sıkıntılı süreci sonlandıracaklarını ve sonrasında da yavaş yavaş yükselmeye başlayacaklarını söyledi.

Kayseri'de düzenlediği basın toplantısında "Her hafta düzenli olarak basın toplantısı yapalım ve Kayserispor'u masaya yatıralım. Bizi konuşalım" sözleri havada kalan Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, antrenman öncesinde basın mensuplarına kısa bir açıklama yaparak yine günü geçiştirdi. Göreve geldiği günden bu yana Kayserispor'daki başarı çıtasını üst seviyelere çekeceğini ifade etmesine rağmen Rumen teknik direktör Marius Sumudica'nın oldukça gerisinde kalan Ertuğrul Sağlam, her zaman yaptığı gibi camiaya umut verdi.

Bilindik sözler
Kayserispor taraftarının her geçen gün inancını kıran Sağlam, bugün yaptığı açıklamasında bilindik sözlerin sarfederek "Sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Ama şuna inanıyoruz ki oyuncu kardeşlerimiz gereken sorumluluğu alacak, üzerilerine düşen görevi yerine getirecekler. Alanyaspor karşılaşmasıyla sıkıntılı süreci sonlandıracağız, sonrasında da yavaş yavaş yükselmeye başlayacağız. Bu gibi dönemler karakterli insanlar için bir fırsat olur. Oyuncularımıza bu konuda sonuna kadar inanıyorum ve güveniyorum. Onlar da karakterli insanların yaptığını inşallah yapacaklar ve bu takımı sıkıntılı süreçten çıkaracaklar. Buna inanıyoruz. Bu doğrultuda da inşallah Alanyaspor karşılaşmasını bir dönüm karşılaşması olarak değerlendirip yaşamak istiyoruz" cümleleri kurdu.

Taraftarı güldüremiyor
Kayserispor taraftarının bugüne kadar kayıtsız şartsız desteğini alan Ertuğrul Sağlam ve ekibi, futbolcular ile birlikte ne yazık ki istenileni veremedi. Taraftarın Galatasaray maçı sonrasında yine kendilerine sahip çıktığını iyi bilen Sağlam, "Sezon başında taraftar ve spor kamuoyu da umutlandı. Sonraki süreçte gerçekten kendilerini çok fazla üzdük. Onlar halen takımına, oyuncularına, hocalarına sahip çıkıyorlar. Çok büyük olgunluk gösteriyorlar. Bu doğrultuda da bizim yapmamız gereken bir iş var. Onların bu niyetini, olgunluğunu, sahiplenme duygularını karşılıksız bırakmamak zorundayız" diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA