Kayserispor
Giriş Tarihi : 05-12-2020 16:11   Güncelleme : 05-12-2020 16:15

Kayserispor düşmanlığı yapmayın

Hes Kablo Kayserispor İzmir'de berabere kaldı. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun kararlarına isyan etti

Kayserispor düşmanlığı yapmayın

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Hes Kablo Kayserispor’un deplasmanda oynadığı Göztepe maçında hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun verdiği kararlara tepki gösterdi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, “Bu takıma karşı yapılan düşmanlıktır, bunu da böyle bilin ve artık yapmayın” dedi.

"Düşmanlıktır"
İzmir Gürsel Aksel Stadı'nda maçı izleyenler arasında bulunan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, müsabaka bitimi sonrasında tepkisini dile getirdi. Hes Kablo Kayserispor'un ikinci golünün faul gerekçesi ile  iptal edilmesine tepki gösteren Baki Ersoy, "Sevdamız Kayserispor’umuzun hakkını gasp ettirmeyiz, çok ayıp ediyorsunuz  Türkiye Futbol Federasyonu. Bu kadar olmaz, böyle bir hakem olamaz, verilmeyen golümüze bir bakın Allah aşkına, emeklerimize saygı duyun lütfen. Bu takıma karşı yapılan düşmanlıktır, bunu da böyle bilin ve artık yapmayın" dedi.