Medya
Giriş Tarihi : 06-02-2020 18:16   Güncelleme : 06-02-2020 20:55

Kayserispor düşerse Kayseri düşer

Kayserili futbolseverler, Kayserispor ile ilgili neler söyledi. Kayserispor küme düşer mi. Süper Ligde hangi takımlar küme düşer.

Kayserispor düşerse Kayseri düşer

Süper Lig'de artık kritik haftalar başladı. Ligin üst sıralarında olduğu gibi alt sıralarında da her hafta ayrı bir heyecan yaşanır oldu. Şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen takımlar kadar kümede kalma hesabı yapan takımlar arasındaki çekişme de son derece önem arzediyor. Futbolseverler de, bu çekişmeyi yakından izliyor.

Kümede kalma mücadelesi veren takımlar arasında Kayserispor da bulunuyor. Ligin son sırasında bulunan sarı kırmızılı takımın kümede kalıp kalmayacağına dair sokak röportajı gerçekleştirildi. Youtube kanalımız Tempo Medya Tv, Kayseri sokaklarında hangi takımların küme düşeceğini, Kayserispor'un kümede kalıp kalmayacağını sordu.

Kayserili futbolseverler, Süper Lig'e veda edecek takımları sıraladı. Kayserispor taraftarları, sarı kırmızılı takımın kümede kalacağına inanıyor. Bir taraftarın "Kayserispor düşerse Kayseri düşer" cümlesi dikkat çekici oldu. Kayserispor'un kümede kalıp kalmayacağı yönünde de fikir beyan eden futbolseverlerin görüşlerini yayınladık.