Kayserispor
Giriş Tarihi : 22-10-2020 20:51   Güncelleme : 29-10-2020 20:55

Kayserispor devam kararı aldı

Hes Kablo Kayserispor yöneticileri, taraftarın gözünden ve gönlünden teknik direktör Bayram Bektaş ile devam etme kararı aldı.

Kayserispor devam kararı aldı

Süper Lig'de ilk 5 haftada sadece 2 galibiyet alan Hes Kablo Kayserispor'da tartışılan ve taraftarın istenmeyen adam ilan ettiği teknik direktör Bayram Bektaş ile ilgili karar verildi. Kayserispor yönetim kurulu, teknik direktör Bayram Bektaş ile devam etme kararı aldı.

Tam destek
Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi İsa Gün, Sivasspor maçı sonrasında Berna Gözbaşı başkanlığında, yönetim kurulu üyeleri ve teknik direktör Bayram Bektaş'ın da bulunduğu bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi. İsa Gün, "Dün akşam takımımızın antrenmanı sonrası yönetimimiz ve teknik heyetimizle birlikte verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Hep birlikte daha güzel işlere imza atmak için var gücümüzle çalışmaya devam" dedi.

Artiz gibi
Hes Kablo Kayserispor yönetim kurulu Üyesi İya Gün'ün paylaştığı fotoğrafta, Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı ile Bayram Bektaş'ın birbirlerine uzak noktalarda olduğu görüldü. Ayrıca Bülent Bölükbaşı'nın onca yönetici arasında verdiği poz "Sanırsın kulüp başkanı.. Cüneyt Arkın gibi poz vermiş.. Poza bakın poza.." şeklinde sosyal medyada dillendirildi.  

İlginç fotoğraf
Hes Kablo Kayserispor kulübü resmi twitter hesabından da antrenman öncesinde Kayserisporlu yöneticilerin antrenman izlerken bir fotoğrafı paylaştı. Haftalar boyunca tesislere yöneticilerin girmemesi yönünde talimat veren ve bu talimata uymayan Mustafa Tokgöz, Süleyman Akın gibi yöneticiler ile tartışma yaşayan Berna Gözbaşı'nın son yaşanan olaylar sonrasında yöneticilere tesislerin kapısının açtığı görüldü. Fotoğrafta Kayserisporlu yöneticilerin yüzlerinin gülüyor, morallerinin yüksek olduğu görüldü.