17 ŞUBAT 2020 Pazartesi 06:19
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-04-2019 10:40   Güncelleme : 18-04-2019 10:40

Kayserispor Deniz Türüç'ü satacak mı. Erol Bedir açıkladı

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç’ün Galatasaray ile anlaştığı yönündeki haberler ile ilgili açıklama yaptı

Kayserispor Deniz Türüç'ü satacak mı. Erol Bedir açıkladı

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, başarılı futbolcu Deniz Türüç’ün Galatasaray ile anlaştığı yönündeki haberler ile ilgili olarak, sitemkâr bir açıklama yaptı ve kendilerinin haberi olmadığını söyledi.

Görüşme oldu mu?
Başkan Erol Bedir, Deniz Türüç’ün Galatasaray’a transfer olacağı yönünde çıkan haberlerle ilgili haber merkezimize açıklama yaptı. Başkan Erol Bedir, menajerlerin futbolcuların hak ve menfaatlerini koruduklarının altını çizerek, "Deniz Türüç, biziml futbolcumuz. Kayserispor kulübünün sözleşmeli futbolcusu ve sözleşmesi devam ediyor. Bizim haberimiz olmadan, ne Deniz türüç ne de menajeri bir başyka kulüp ile görüşemez veya anlaşamaz. Eğer böyle bir görüşme olduysa suçtur. Böyle bir görüşme olduğunu düşünmüyorum. Futbolcunun menajeri ile 3 milyon Euro’ya anlaşıldığı yazılıyor. Bu haberler asparagas haberlerdir" diye konuştu.

Albayrak aradı
Menajerin futbolcudan sorumlu olduğunu ve kulübün alacağı ücret ile ilgili fikir beyan etmesinin dahi söz konusu olmayacağının almtını çizen Başkan Bedir, "Kulübün alacağı konusunda menajer konuşamaz. Böyle bir görüşme olup, olmadığından menajerin de haberi yok. Cumartesi günü oynayacağımız Galatasaray maçı ile ilgili olarak, sayın yönetici Abdürrahim Albayrak beni aradı. Takım olarak bir isteğimizin olup olmadığını sordu. Biz de kendilerine teşekkür ettik. Deniz türüç meselesi gündemde bile yok" açıklaması yaptı:

"Kasıtlı.."
Başkan Bedir, "Bu haberler Galatasaray ile oynayacağımız karşılaşma öncesinde kasıtlı olarak çıkarılıyor. Hangi amaca hizmet ettiği belli değil. Deniz, milli bir futbolcu. Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe dışında Avrupa’dan da kulüpler kendisi ile ilgileniyor. Bu normal bir durum. Biz Deniz Türüç’e transfer olmak isteyip istemediğini sorduğumuzda ’Ben zaten büyük bir kulüpte oynuyorum’ cevabını veriyor. Kendisi ile bizim bağımız çok farklı. Bu tip transferlerde profesyonel kurallar bellidir" ifadesinde bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA