Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-05-2020 15:50   Güncelleme : 17-05-2020 16:39

Kayserispor Coronavirüs testi oldu

Hes Kablo Kayserispor bir kez daha Coronavirüs testinden geçti. Asbaşkan Mustafa Tokgöz, Covid19 test sonuçlarını açıkladı.

Kayserispor Coronavirüs testi oldu

Hes Kablo Kayserispor, 12 Haziran'da yeniden başlayacak lig öncesinde bir kez daha Coronavirüs testi oldu. Türkiye Futbol Federasyonu'nun Süper lig'de kalan 8 haftalık dilim için 12 Haziran 2020 tarihini belirlemesi sonrasında topbaşı yapan Hes Kablo Kayserispor,bir kez daha Coronavirüs testinden geçti.

Tokgöz açıkladı
Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, "Futbola geri dönüş öneri protokolü kapsamında 15 Mayıs tarihinde futbolcularımız, teknik heyetimiz ve personelimize yeni tip koronavirüs (COVID-19) testi uygulanmıştır. ‬‪Yapılan tetkiklerde yeni tip koronavirüs bulgularına rastlanmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" açıklaması yaptı.

Sarı Kırmızılılar, Coronavirüs salgınının ülkemizde de görünmesi üzerine ilk testi yapmış, kulüpte görevli 1 kişide pozitif bulguya rastlanmıştı. Hes Kablo Kayserispor, ikinci kez de geçen hafta test olmuştu. Süper Lig temsilcimiz, son olarak da dün bir kez daha testten geçti. Sarı Kırmızılılar, bugün saat 17:30 ve 18:30'da olmak üzere iki grup halinde çalışmalarına devam edecek.