Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-12-2019 19:33

Kayserispor Başkanına tarihi tepki

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, öyle bir tepki ile karşılaştı ki. Kayserispor taraftarları, sosyal medyada Berna Gözbaşı'na tepki yağdırdı.

Kayserispor Başkanına tarihi tepki

İstikbal mobilya Kayserispor'da Olağanüstü Genel kurul toplantısı sonrasında Berna Gözbaşı dönemi resmen başladı. Kayserispor tarihinin ilk kadın başkanı olan Berna Gözbaşı, tebrikleri kabul ederken kendisine ve yönetimine yöneltilen tepkilere ve eleştirilere ise kayıtsız kaldı. Emniyet mensupları ile taraftar arasında Genel kurul yapılacağı saatte yaşanan arbade Berna Gözbaşı hanesine eksi olarak yazılırken, ikinci negatiflik ise yönetim kurulu listesi ile ilgili oldu.

Bir çok Kayserispor taraftarı, gerek sözlü gerekse yazılı olarak Berna Gözbaşı'nın Yönetim Kurulu listesine tepkisini dile getirdi. Kayserispor taraftarları, özellikle Beşiktaşlılığı ile bilinen ve Beşiktaş ile ilgili paylaşımları ile dikkat çeken Burhan Topuz'un yönetime alınmasına tepkili. Tepkiler arasında bir tanesi var ki, son derece ağır ve içten. Burak Yılmaz isimli Kayserispor taraftarı, "Beşiktaşın çocuğu Burhan Topuz’u yönetime alan Kayseri bize neler yapmaz, yazıklar olsun. yemin ederim zerre hakkım varsa haram zıkkım olsun" paylaşımı ile dikkat çekti.

İşte Kayserispor taraftarının tepkileri:
De Troll Kayserispor (@detrolkayserifk)
bu burhan topuz denen adamı kim aldı yönetime 
---
KAYSERİSPOR (@kayserisporum)
Kayserispor yonetimine giren bir arkadas bu burhan topuz ne zaman istanbul takimi tutmayan birileri gelecek acaba bu yonetime hangi akla hizmet seciyorsunuz bu adamlari merak ediyoruz ? 
---
Selçuk Gökçek (@selcukgokcek38)
Sayın Tokgöz yönetimde bazıları kayserisporun forma rengini dahi bilmiyordur nasıl olduda yönetime girdiler Burhan topuz mesela inşallah bunlar kendi menfaatleri için gelmemiştir bu adam zır bjkli ne işi var dahalarida var inşallah onlara yem olmayın bunun vebalini zor verirsiniz
---
KAYSERİSPOR (@kayserisporum)
Kayserisporlulari degilde boyle istanbul sevdalilarini aliyoruz yönetime sonrada hayır bekliyoruz bunlardan ornek burhan topuz
---
Furkan EFE (@EfefurKKan38)
Burhan topuz denen bjk yanlısı şahsiyeti kulübümüze kabul etmeyi midem kaldırmıyor. bjk yanlılarına Kayseri size deplasman değil diyen bir insan Kayserispor'a asla fayda sağlayamaz. Bari bu sefer taraftarın istediği olsun burhan topuzu istemiyoruz. 
---
Burak Yılmaz (@Burak381966)
Beşiktaşın çocuğu Burhan Topuz’u yönetime alan Kayseri bize neler yapmaz yazıklar olsun yemin ederim zerre hakkım varsa haram zıkkım olsun
---
Kayseri Aşkına Herkes Ayağa (@Buyuk_Hilmi87)
@TokgozMustafa1, siz dün profesyonel kulüplerin yönetim tarzlarını inceleyeceğiz dediniz. Onlardan yönetici alacağız mı demiştiniz? Bu listeyi siz mi kurdunuz? Riyakat esaslı yönetici derken bunu mu kastediyorsunuz?
---
Mehmet Öksüzgil (@oksuzgil)
Bu tür adamları yönetime alırken özellikle mi seçiyorsunuz yapmayın etmeyin Kayserispor’a şimdiye kadar 1 lira faydası olmayan adamların şimdiden sonra ne faydası olabilir,  sırf birileri istiyor diye yönetim kuruluna yazmak çok saçma.
---
Burak Yılmaz (@Burak381966)
Bu adamı yönetime yazanlar Vicdanlarda Nasıl Beraat Edeceksiniz
---
Oldschool Kayserispor (@oldskayserispor)
Burhan Topuzu , istemiyoruz !


Haber: Halil Köktaş