Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 15-01-2020 17:32   Güncelleme : 15-01-2020 20:00

Kayserispor Başkanı müjdeyi verdi

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı sarı kırmızılı camiaya müjdeyi verdi. Başkan Gözbaşı, hain cümlesi ile kimi kasdettiğini de dile getirdi.

Kayserispor Başkanı müjdeyi verdi

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sarı kırmızılı kulübün transfer yasağına maruz kalmayacağını söyledi.

Transfer müjdesi
Fenerbahçe ile Kayseri'de oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı sonrasında yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sarı kırmızılı camiaya müjdeli haberi verdi. Haber merkezimize önemli açıklamalar yapan Başkan Berna Gözbaşı, "Şükürler olsun ki, Douglao'dan ötürü yaşanan transfer sıkıntısını bugün itibariyle aştık. Çok daha ucuza kapatacağımız Douglao dosyasını maalesef 1 Milyon 310 bin Avro yani 8,5 Milyon TL ödeme yaparak hallettim. Ben bu parayı öderken kimse destek vermedi. Kimse ne yaptığımı sormadı. Ama Kayserispor ismi için Kayseri ismi için transfer tahtasını açtırdım. Camiamıza müjde olsun. Yeni transfer ettiğimiz oyuncuların lisansları çıkacak. Takıma yeni isimler de katılacak" dedi.

İlk Oğuzhan
Başkan Gözbaşı'nın, "Büyük Kayserispor camiasının gönlü rahat olsun. Yıllar önce takıma hiç katkı vermeden ayrılan Douglao ve İstanbul'da yaşayan işbirlikcisi Kayserili avukat yüzünden yaşanan transfer yasağını kaldırdık. Tahtamız açık, yeni transferlerimiz bu hafta forma giyebilecek" açıklaması sonrasında TFF resmi internet sitesindeki sayfada yeni transferlerin isimleri bir bir görünmeye başlandı. İlk olarak Balıkesirspor ile sözleşmesini fesheden ve Kayserispor ile anlaşan Oğuzhan Çapar'ın lisansının çıktığı göründü. Sarı Kırmızılılar, Balıkesirli oyuncu ile 2,5 yıllık sözleşme yaptı.

"Kim bu hain"
Maç sonrası stat önünde yaptığı "Hain Kayserili" cümlesi ile ilgili olarak da, "Ben sözümün arkasındayım. Kayseri'ye ihanet eden var. Ama ben, kesinlikle eski başkan veya eski yöneticileri ima etmedim. Birileri kendi hesaplaşmalarına bizleri alet etmek istiyor. Kayserispor kimsenin şahsi kaprislerini yaşayacağı, hesaplaşmalarını göreceği bir kurum değildir. Kayserispor zarar görmemesi adına o hainin adını şimdi açıklamayacağım. Ama şu işler bir bitsin. Muhakkak o ismi herkes bilecek" yorumu yaptı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA