17 HAZİRAN 2019 Pazartesi 08:16
Kayserispor
Giriş Tarihi : 21-09-2018 14:44   Güncelleme : 21-09-2018 15:05

Kayserispor Başkanı Erol Bedir : Küfür edilmesin

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yarın oynanacak Konyaspor maçında taraftarlardan destek isteyerek, "Kimseye küfür etmeyelim, takımın yanında yeralalım" dedi.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir : Küfür edilmesin

Son günlerde Kayserispor'da yaşanan icra mektubu ile ilgili olarak yeni gelişmeler olmaya başladı. Zehir zemberek bir açıklama yapan ve sonrasında ilerleyen saatlerinde bu açıklamayı geri çeken Kayserispor Başkanı Erol Bedir, bunun sebebini kamuoyu ile paylaştı. 

"Ben istedim"
Başkan Erol Bedir, "Resmi sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan yayına koyduğum Bir Kayserispor Var başlıklı yazıya, dolayısıyla şahsım ve Kayserispor’a göstermiş olduğunuz yoğun desteğe teşekkür ediyorum. 10.000’i aşkın twit ile Türkiye gündeminin zirvesine oturtulmasını sağlayan binlerce Kayserispor sevdalılarını gönülden selamlıyorum. Bahse konu metin gece, resmi sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan talimatımla kaldırılmıştır. Yazılan da,yayınlanan da,kaldırılan da bilgim dahilinde ve Kayserispor'un menfaatleri doğrultusundadır" dedi.

"Küfür etmeyin"
Başkan Erol Bedir, Kayserispor taraftarına seslenerek Recep Mamura küfür ve hakaret edilmemesini istedi. Başkan Bedir "Son günlerde yaşanan ve sportif konuların dışındaki gelişmelerle ilgili açıklamam bugün-yarın kısa sürede yapılacaktır. Şeffaf yönetim söz ve anlayışım gereği konu detaylarıyla birlikte paylaşılacaktır. Bu tartışmaları bir kenara bırakıp, Konyaspor maçında hiç kimseye küfür ve hakaret edilmemeli. Yönetim-taraftar-takım kenetlenmesini göstermeli ve arzuladığımız 3 puanı almalıyız" cümleleri kurdu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA