Kayserispor
Giriş Tarihi : 29-06-2020 14:19   Güncelleme : 29-06-2020 19:09

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı yöneticisine ayar çekti

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sosyal paylaşım sitesinden yönetim kurulu üyesi Rıfat Pehlivan için öyle cümleler kurdu ki.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı yöneticisine ayar çekti

ÖZEL HABER // Hes Kablo Kayserispor'da gün geçmiyor ki, oldukça ilginç gelişmeler olmasın. Berna Gözbaşı başkanlığında gerek sportif gerekse kurumsal açıdan son derece ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor.

Süper Lig'de zoru başararak kümede kalma adına mücadele verilirken, çok önemli müsabakaları kaybederken son 2 haftada aldığı 6 puan ile yeniden umutlarını artıran Hes Kablo Kayserispor'da galibiyetin sevinci bile tam manası ile yaşanamıyor. Sivasspor ile dün oynanan maçın devre arasında yöneticilerini azarlayan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, maç sonrasında da mikrofonlara galibiyet sevincini anlatırken yönetici Süleyman Akın ile birbirine girdiği gözlenmişti.

Çileden çıktı
Tam bu olay kapandı derken, bu kez de Başkan Berna Gözbaşı ile yönetici Rıfat Pehlivan arasında oldukça ilginç bir diyalog yaşandı. Genel Kurul'da eski başkanlardan Recep Mamur'un ısrarı ile yönetime yazılan avukat Rıfat Pehlivan, dün sosyal paylaşım sitelerinden Facebook üzerinde "Hiç tartışmasız en çok Recep Başkan sevindi" cümlesi ile adeta Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nı çileden çıkardı.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta Onur Ekmekçi'nin kendi hesabından "Kayseri ligde kalacak. Tebrikler Berna Gözbaşı başkanım. En çok sizin için istiyorum. Kadın Başkanımız helal" şeklindeki paylaşımına "Hiç tartışmasız en çok Recep başkan sevinmiştir" şeklinde yorum yazan Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Pehlivan, adeta kulüp başkanı Berna Gözbaşı'nın hışmına uğradı.

Fena paraladı
Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı Berna Gözbaşı, "Rıfat Pehlivan öylemi. Sen Kayserispor hakkında çeneni kapa. Daha kaç kere uyaracağım seni. Gören de bir hayrın var zannedecek" cümlesi kurdu. Bunun üzerine Rıfat Pehlivan, "Berna Gözbaşı, benim Kayserispor sevgimi hiiç kimse tartışamaz" yanıtı verdi. Bu cümleye de duyarsız kalmayan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Rıfat Pehlivan. Hadi ordan. Boş konuşmalar ile olmuyor. Yücel bey yarın sana mesaj iletir. Sizin boş sevginiz bir işe yaramaz" diye cümle kurdu. Rıfat Pehlivan'ın "Kayserispor" diye yazarak yaptığı paylaşıma Berna başkandan yine yanıt geldi. "Boş yalakalıkla sevdaymış. Yürü ordan. Hukuk işlerine bakma görevi verdim. Ondan bile kaçtın. Senin Kayserispor sevdan, taraftara dava açıp, 3-5 bini kazanç saymak. Yürü git.."

Mamur'u kalkan etti
Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi RIfat Pehlivan, kulüp başkanı Berna Gözbaşı'nın kendisi ile ilgili ithamlarına "Ben bu takımda 10 yıldan fazla yöneticilik yaptım. 200'den fazla deplasmana gittim. Siz daha çok yenisiniz. İnşallah siz de uzun yıllar hizmet edersiniz" diye cevap verdi. Bir kaç takipçinin, yaşanan bu gerilim ile ilgili olarak iki yöneticiyi de sükunete davet etmesi üzerine Rıfat Pehlivan, kulüp eski başkanlarından Recep Mamur'un ismini ortaya atarak adeta kendine kalkan yaptı. Rıfat Pehlivan, "Berna hanımın sıkıntısı Recep Mamur başkan ile. Ona bişey diyemiyor sanırım bana sarıyor. Neyse KS başarılı olsun da gerisi hiç önemli değil" cümlesi kurdu.