Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-11-2020 17:03   Güncelleme : 13-11-2020 17:12

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı birlik çağrısı yaptı

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sarı kırmızılı takımın başarısı için kenetlenilmesi gerektiğini söyledi.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı birlik çağrısı yaptı

Süper Lig'de ilk 8 haftalık bölümü 6 puanla geride tamamlayan Hes Kablo Kayserispor'da kulüp başkanı Berna Gözbaşı, birlik çağrısı yaptı. 

Birlik çağrısı
Flamingo tesislerinde düzenlenen basın toplantısında "Bu takım benim değil, şehrin takımı" diyen Başkan Gözbaşı, "Birlik olmalıyız. Kayserispor'a zarar getirecek tutum ve davranışlardan uzak durmalıyız. El birliği ile Kayserispor'u başarıya taşımalıyız. Bugün ben varım. Yarın bir başkası olur. Önemli olan Kayserispor'dur. Şanssızlıklar yaşadık, başarısız günler oldu. Üzüntümüzü sevince çevirmeliyiz. Taraftarı ile medyası ile esnafı ile sanayisi ile bütünleşip Kayserispor'u başarıya taşımalıyız" dedi.

Borçlad ödeniyor
Futbol okullarını Türkiye'ye yayacaklarını kaydeden Gözbaşı, "Futbol okulları açtık. Ege bölgesinde 21 şube açılacak ve bütün Türkiye’ye yayacağız. Kulübümüzün gelire ihtiyacı var. Bu nedenle okulları artıracağız. Gençleri hem futbol hem değerler eğitimi hem de meslek sahibi yapmak için bir çalışmamız olacak. Sorunlar bitmiş değil. Yaptığımız düzenlemeler var. İş sadece sahada bitmiyor. Vergi ve borçların bazılarını kapattık. Geleceğe borç bırakmamak için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.