Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-10-2019 19:13   Güncelleme : 19-10-2019 09:59

Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz

İstikbal Mobilya Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, sarı kırmızılı takımdaki son gelişmeleri değerlendirdi

Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz

İstikbal Mobilya Kayserispor’un yeni basın sözcüsü Mustafa Tokgöz, sarı kırmızılı futbolculara ödeme yapıldığını kalan ödemelerin ise belirli aralıklarla gerçekleştirileceğini söyledi.

Mustafa Tokgöz, “Futbolculara belli bir ödeme yapıldı. Başkanımız Hamdi bey, futbolcularla görüştü. Kulübün daha iyi yerlere geleceğini, ödeme sıkıntısının tamamen ortadan kaldırılacağını bildirdik. Hem yöneticiler hem değerli büyüklerimiz elinden gelen tüm çabayı sarfediyor. Daha iyi yerlere gelmemiz için, bu zor günleri atlatmak için herkes üzerine düşeni yapıyor. Hiç bir sorun yaşamadan bundan sonra futbolcu ödemelerini gerçekleştireceğiz” dedi.

"Ödemezlerse.."
Kayserispor gibi bir çok kulübün ekonomik sıkıntı içerisinde olduğunu bunun da en önemli etkenin döviz kurunun artmasından olduğunu söyledi. Kayserispor Vefa Gecesi ile ilgili de konuşan Mustafa Tokgöz, "Ülkenin içerisinde bulunduğu ekonomik durumu gözönüne alırsak, başarılı bir geceydi. Destek veren tüm işadamlarına teşekkür ediyorum. Daha iyi de yapabilirdik. Sözünü tutmayan, söyleyip yapmayan olursa, tartışılabilir. Eğer ödeme yapmayan olursa kınarız. kimseden zorla para almadık. Herkes gönlünden geçeni versin. O para da bereketli olsun" yorumu yaptı.

Baki Ersoy'a destek
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'un Kayserispor ile ilgili kurduğu cümleler ile ilgili olarak da görüş belirten Mustafa Tokgöz, "Baki Ersoy, benim çok yakın dostum. Gün geliyor ipler geriliyor, gün geliyor dost olunuyor. Bunların hepsi Kayserispor menfaati içindir. Herkesin farklı bir görüş açısı vardır. Sayın Vekilimizin söylediği sözler de Kayserispor yararınadır. Karşısında söylenen sözler de Kayserispor yararınadır" cümleleri ile dikkat çekti.Görev Dağılımı
Kayserispor Yönetim Kurulu’nda görev değişikliği olduğunu da söyleyen Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, “Başkan vekilimiz ve Futbol Şube Sorumlusu Serdar Maraşlı oldu. Basın Sözcüsü ben Mustafa Tokgöz, Stat ve Sportif Tesislerde Mevlüt İlbağı ve Furkan Ergüneş, Alt yapıda Bekir Benk, Sportif Sosyal Sorumlulukta Süleyman Akın, Sportif direktör olarak da Bülent Bölükbaşı, başkan yardımcımız yine Mustafa Bakır bey oldu. Genel Sekreterlik görevine İsmail Çöl, Mali İşler Sorumlusu olarak Fatih Çağlar Öcal, Hukuk İşleri Sorumlusu olarak Orhan Taşçı, Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak İsa Gün, Arge ve Reklam Yönetici olarak da Türker Horoz görevlendirildi. Mustafa Gülsoy ve Berna Gözbaşı ise Başkan danışmanı olarak göreve devam ediyor” dedi.

Haber: Yavuz Yıkılmaz
Foto-Görüntü: Duygu Sarınca