Kayserispor
Giriş Tarihi : 22-04-2019 14:50   Güncelleme : 22-04-2019 15:00

Kayserispor Arda Kardeşler'e öfkeli

İstikbal Mobilya Kayserispor'da hakem Arda Kardeşler'e yönelik tepkiler dinmiyor. Basın Sözcüsü Taşçı, "Hakkımız gaspedildi" dedi

Kayserispor Arda Kardeşler'e öfkeli

Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında İstanbul'da oynanan Galatasaray-İstikbal Mobilya Kayserispor maçının hakemi Arda Kardeşler'in verdiği kararlar konuşuluyor. İstikbal Mobilya Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, haber merkezimize yaptığı açıklamada, maçın hakeminin yanlı ve yanlış kararlar verdiğini ifade etti.

Taşçı: Keşke..
Sarı Kırmızılı takımın basın sözcüsü Orhan Taşçı, "Arda Kardeşler ile ilgili endişelerimizi geçen hafta içerisinde dile getirmiştik. Bugün gelinen noktada ne yazıkki haklı çıktık. Keşke Arda Kardeşler, tarafsız bir yönetim gösterseydi. Emre Akbaba'ya yönelik kırmızı kart çıkarmaması, Kravets'in pozisyonunda penaltı düdüğü çalmaması bariz hataları. Zaten takdir haklarını hep Galatasaray'dan yana kullandı" dedi.

Lobi..
Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, "Galatasaray bizi yenebilir. Biz Galatasaray'ı yenebiliriz. Bunlar saha içerisinde yaşanacak hadiseler. Yenildiğimize üzüldük ama böylesi mağlubiyet daha çok üzdü. Lehimize çalınması gereken düdükler çalınsaydı, skor çok farklı bir noktada olabilirdi. Malesef Galatasaray lobisine, hakem Arda Kardeşler'e yenildik. Artık kalan 5 maçımıza konsantre olup bize lazım olan puanları toplamak istiyoruz" diye konuştu.

Rakip Alanya
Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasını puansız noktalandıran İstikbal Mobilya Kayserispor, bu hafta sahasında Alanyaspor ile karşılaşacak. Ligin ilk yarnısında 5-0 yenildiği rakibini Kadir Has Stadı'nda konuk edecek olan Sarı Kırmızılı takım, çalışmalarına bugünden itibaren başladı.