Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-09-2019 12:58   Güncelleme : 17-09-2019 13:08

Kayserispor antrenörü görevden alındı

İstikbal Mobilya Kayserispor son dakika. Kayserispor antrenörü görevden alındı. Kayserispor Alper Kelkitli haberi.

Kayserispor antrenörü görevden alındı

İstikbal Mobilya Kayserispor'da yol ayrımı. Sarı Kırmızılı kulüpte görev yapan antrenör Alper Kelkitli ile yollar ayrıldı.

Yönetici Mehmet Çakmak Uyar ve Serdar Maraşlı'nın her fırsatta kol kanat gerdiği, A takım antrenörlerinden Hakan Ertürk'ün en çok güvendiği isimlerden birisi olan antrenör Alper Kelkitli ile yollar ayrıldı. İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir'in bu ayrım için bizzat talimat verdiği ve bunun üzerine de Alper Kelkitli'nin istifasını sunduğu dile getirildi. Ayrılık sonrasında antrenör Alper Kelkitli, sosyal paylaşım sitesinden açıklama yaptı.

Alper Kelkitli yaptığı açıklamasında, "2005 yılından beri içinde bulunduğum ve her yaş grubunu çalıştırdığım en sonda alt yapı sorumlusu olarak görev yaptığım büyük Kayserispor kulübünden istenmeyen nedenlerden dolayı bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreç içinde bana desteklerini esirgemeyen her zaman yanımızda olan yöneticilerimiz Serdar Maraşlı, Mehmet Çakmak Uyar, Bekir Benk, A takım yardımcı hocamız Hakan Ertürk, mesai arkadaşlarım Fatih Türk, Ferit Alper Salgın, Emin Aydoğdu, tüm alt yapı hocalarım alt yapı masör ve ve malzemecilerimiz, ismini şu an getiremediklerim tüm arkadaşlarıma sonsuz saygı ve şükranlarımı sunuyorum. İstemeyerekte olsa kırdıysam ve incittiysem kusura bakmayın haklarınızı helal edin. Tüm sporcularıma başarılar dilerim yolunuz açık olsun. Bu zamandan sonra artık Kayserispor’u seyirci olarak destekleyeceğiz" cümleleri kurdu.