Kayserispor
Giriş Tarihi : 03-01-2021 01:19   Güncelleme : 03-01-2021 01:24

Kayserispor 5 eksikle hazır

Hes Kablo Kayserispor sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak. Kayserispor takımında kimler eksik. Kayserispor takımında forvette kim oynayacak

Kayserispor 5 eksikle hazır

Süper Lig'in 16.haftasında sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Hes Kablo Kayserispor hazırlıklarını tamamladı. Son çalışmasını gerçekleştiren sarı kırmızılı takımda kimlerin sahaya çıkacağı da belli oldu.

Eksikler..
Sakatlıkları devam eden kaleci Silviu Lung, Yasir Subaşı, Ömer Uzun gibi isimlerin kadroda yeralmayacağı sarı kırmızılı takım kadrosunda Manuel Fernandes ile Joseph Attamah da yeralmadı. Henüz sakatlığı geçmeyen Joseph Attamah, Beşiktaş'a karşı oynayamayacak. Sakatlığı geçen Miguel Lopes ise kamp kadrosunda yerini aldı. 

Kalede Doğan
Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Samet Aybaba, yarınki Beşiktaş maçında kalede Doğan Alemdar'a görev verecek. Lung'un yokluğunda kalede yeralan İsmail, son oynanan Gençlerbirliği maçında yediği goller ile eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Aybaba, bugünkü krtik Beşiktaş maçında bu kez Doğan Alemdar'a formayı verecek. İsmail Çipe ise yedekler arasında olacak.

Forvette Kanga
Hes Kablo Kayserispor takımında forvette Wilfried Kanga oynayacak. Son haftalarda formu ile dikkatleri üzerine çeken Kanga, Beşiktaş defansını yoracak isim olarak sahada yeralacak. Sarı Kırmızılı takımın gol umudu Kanga ilk 11'de olacak. Geçen hafta maç kadrosunda olmayan Denis Alibec bu maçta yedekler arasında. Geçen hafta ilk11'de sahaya çıkan Emre Demir'in de ilk 11'de sahaya çıkacağı öğrenildi.