Kayserispor
Giriş Tarihi : 10-07-2020 21:07   Güncelleme : 10-07-2020 21:07

Kayserispor 37 puanla ligde kalır

Erciyes Anadolu Holding CEOsu Alpaslan Baki Ertekin, Hes Kablo Kayserispor'un ligi kaç puanla noktalayacağına dair fikir beyan etti

Kayserispor 37 puanla ligde kalır

Süper Lig'de Kayseri'nin tek temsilcisi olan ve yıllardır başarıyla ligde boy gösteren Hes Kablo Kayserispor'un alt lige gitmeyeceği inancı var. Sarı kırmızılı kulüp yöneticileri ve futbolcuları kadar, sanayici ve işadamları da takımın kalan 3 maçta başarılı olacağına inanıyor. Türkiye'nin ve Kayseri ekonomisinin en önemli kuruluşlarından birisi olan Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin de, Hes Kablo Kayserispor'un Süper Lig'den düşmeyeceğine inanan isimler arasında.

Süper Lig'in 31.haftasında deplasmanda Çaykur Rizespor'a 3-2 mağlup olan Hes Kablo Kayserispor, şehre moralsiz dönerken kulübün sponsor firmasının ceosundan tam destek geldi. Erciyes Anadolu Holding CEOsu Alpaslan Baki Ertekin, Rizespor yenilgisi sonrasında sosyal paylaşım sitesindeki hesabı üzerinden "Önümüzde 3 tane 90 dakika daha var. Kendi göbeğimizi kendimiz keseriz. Bu saatten sonra ne rakibin ismi, ne formasının rengi, ne de şampiyon olacağı bizi ilgilendirmez. Alırız 2 maç. Toplarız en az 6 puan ve ligde kalırız" cümleleri kurdu.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı da, takıma büyük destek veren Alpaslan Baki Ertekin'e sosyal paylaşım sitesinden teşekkür etti. Hes Kablo Kayserispor, ligin son 3 haftasında Gaziantep FK, Medipol Başakşehir ve Trabzonspor ile karşılaşacak.

Haber: Yavuz Yıkılmaz