Kayserispor
Giriş Tarihi : 28-06-2020 22:50   Güncelleme : 28-06-2020 22:50

Kayserispor 3 puana seviniyor

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, deplasmanda Sivasspor'u yenmenin keyfi içerisinde kümede kalacaklarına inandıklarını söyledi

Kayserispor 3 puana seviniyor

Sivasspor'u deplasmanda 2-0 mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdıran Hes Kablo Kayserispor'da galibiyetin sevinci yaşanıyor. Yönetici arkadaşları ile birlikte Sivas deplasmanına giden ve galip gelmenin mutluluğunu yaşayan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, kümede kalma adına çok önemli bir 3 puan aldıklarını söyledi.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, ligde kalmaya kararlı olduklarını söyleyerek, "Takımımızın yeri Süper Lig'dir. Ben, yönetim, teknik kadro, futbolcular buna hepimiz inandık. Bu inançtan bir gün bile geri adım atmadık" dedi.

Başkan Berna Gözbaşı, "Kayserispor olarak imkansızı başarmak üzereyiz. Biliyorsunuz ben bitkisel hayatta olan bir takımı devralmıştım. İlk günden beri mücadelemizi hiç bırakmadık. Süper Lig'de kalmaya kararlıyız. Bizim takımımızın yeri Süper Lig'dir. Ben yönetim, teknik kadro, futbolcular buna hepimiz inandık. Bu inançtan bir gün bile geri adım atmadık. Atmamaya da devam edeceğiz" açıklaması yaptı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz