Kayserispor
Giriş Tarihi : 12-02-2021 18:32   Güncelleme : 12-02-2021 19:51

Kayserispor 3 puana şartlandı

Hes Kablo Kayserispor sahasında oynayacağı Ankaragücü maçını kazanmak istiyor. Kayserispor teknik direktörü Petrescu kadroya kimleri almadı

Kayserispor 3 puana şartlandı

Süper Lig'de yine kritik bir mücadele oynanacak. Ligin alt sıralarından kurtulmak isteyen Hes Kablo Kayserispor sahasında ligin daha da dibinde bulunan Ankaragücü ile karşılaşacak. Sarı Kırmızılılar, bu önemli müsabakayı kazanıp rahat bir nefes almak istiyor.

Hedef 3 puan
Hes Kablo Kayserispor, Süper Lig’de oynayacağı Ankaragücü maçının hazırlıklarını tamamladı. Sarı-Kırmızılılar 3 puan almak istiyor. Hes Kablo Kayserispor hazırlıklarını tamamladı ve maç saatini beklemeye başladı. Sarı-Kırmızılı takım, Rumen teknik direktör Dan Petrescu nezaretinde son çalışmasını gerçekleştirdi. Son antrenmanda kondisyon çalışması yanı sıra yine taktik çalışması yapan Kayserisporlu futbolcular, idman sonrasında bol bol şut çalışması gerçekleştirdi.

Kimler eksik
Hes Kablo Kayserispor'da sakatlıkları bulunan Denis Alibec, Ömer Uzun, Pedro Henrique ve Anton Maglica forma kadroda olmayacak. Ayrıca kadro dışı bırakılan gündemde olan Manuel Fernandes, Wilfried Kanga, Harrison Manzala da maç kadrosunda olmayacak. Ayrıca kırmızı kart cezalısı Aziz Behich de bu maçta takımındaki yerini alamaycak. Aziz Behich'in olmadığı bu maçta sol bekte Yasir Karahan Subaşı görev yapacak. Forvette Kevin Luckassen forma giyecek.