Kayserispor
Giriş Tarihi : 07-09-2020 19:11   Güncelleme : 12-09-2020 14:03

Kayserispor 2 forvet alacak

Hes Kablo Kayserispor Sportif Direktörü Bülent Bölükbaşı, sarı kırmızılı takıma 2 forvet futbolcusu katacaklarını söyledi.

Kayserispor 2 forvet alacak

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonunda perde bu hafta oynanacak maçlarla açılacak. Ligin ilk haftasında sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Hes Kablo Kayserispor, antrenmanlarını teknik direktör Bayram Bektaş nezaretinde sürdürürken, transfer çalışması da devam ettiriliyor.

Avrupalı forvet
Hes Kablo Kayserispor kulüp başkanı Berna Gözbaşı ve Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı'nın titizlikle sürdürdüğü transfer çalışmalarının sonuna gelindi. Takımın bir çok noktasına takviye yapan sarı kırmızılılar, forvet hattına da nokta atış oyuncu transfer etmek istiyor. Hes Kablo Kayserispor Sportif Direktörü Bülent Bölükbaşı, kadroya forvet oyuncu katarak transfer çalışmalarını sonlandırmak istediklerini söyledi.

Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı, "Görüştüğümüz 2-3 forvet futbolcusu var. Bunlarda kulübümüzün şartlarını sunarak transfer teklifimizi yaptık. Kendilerine süre verdik. Bu hafta içerisinde bize olumlu veya olumsuz yanıt verecekler. Forvet hattı için A-B-C planımız var. Mümkün olursa forvete 2 oyuncu transfer ederek lig yarışına konsantre olmak istiyoruz. Ancak mümkün olmaz ise sağlam bir forvet transferi yaparak gol yollarında etkili bir takım haline gelmek planındayız. Forvet hattımızda Avrupalı bir golcü olması muhtemel" dedi.

Badji ve Burnet.. 
Hes Kablo Kayserispor'un transfer gündeminde Aliou Badji ve Lorenzo Burnet gibi isimlerin olmadığını da söyleyen Bülent Bölükbaşı, "Bu tür isimler menajerlerin gündeme getirdiği isimler. Ancak ne Badji ne de Burnet bizim transfer listemizde yeralmadı. Böyle bir isim önümüze gelmedi. Forvet hattı için ince eleyip sık dokuyoruz. Nokta atışı transfer yapmak amacındayız" cümleleri kurdu.

Haber: Yavuz Yıkılmaz