Siyaset
Giriş Tarihi : 09-05-2019 15:35

Kayserili Avukat'tan İmamoğlu'na tam destek

Kayseri Barosu avukatlarından Niyazi Ünalmış, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'na tam destek vererek her türlü göreve hazır olduğunu söyledi.

Kayserili Avukat'tan İmamoğlu'na tam destek

Kayseri Barosu avukatlarından Niyazi Ünalmış, iptal edilen ve 23 Haziran'da yeniden gerçekleştirilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için CHP adayı Ekrem İmamoğlu'na destek verdi. Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından oldukça önemli bir açıklama yapan Avukat niyazi Ünalmış, CHP yetkililerine ve meslektaşlarına seslenerek, her sandık için bir avukat kampanyası düzenlenmesi gerektiğini ifade etti.

"Hazırım"
Avukat Niyazi Ünalmış, paylaşımında, "Türkiye'de görev yapan sorumluluk sahibi tüm meslektaşlarıma ve CHP yetkililerine özel çağrımdır. 23 Haziran'da İstanbul seçimlerinde acilen her sandık için bir avukat kampanyası düzenlenmeli. Türkiye'de görev yapan tüm sorumluluk sahibi meslektaşlarım bu uğurda can ile baş ile görev almalı. Kayseri'de görev yapmama rağmen hiçz bir karşılık beklemeksizin, 23 Haziran'da şahsıma verilecek her türlü görev için İstanbul'a gitmeye, sandıklarda görev almaya hazırım" dedi.

"Ders verelim"
Niyazi Ünalmış, paylaşımında "Seçimle gelen sonuca saygı duymayanlara sandıklardaki oylara sahip çıkarak ders vermeliyiz. Sakin olmalı ve çatışmadan oy devşirmeye çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Bu ülke hepimizin ve bizim gidecek başka yerimiz yok. Evrensel liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi Egemenlik; kayıtsız şartsız milletindir. Ne Mutlu Türküm diyene" cümleleri kurdu.