Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-08-2018 14:38   Güncelleme : 14-08-2018 14:38

Kayseri sporun babayiğitleri

Başkan Erol Bedir ve yöneticiler başta olmak üzere, Kayseri’nin önde gelen kurum ve kuruluşları sarı kırmızılı takımı sarmaladı. Hüseyin Akay, Alpaslan Baki Ertekin, Bekir Karahasanoğlu Kayserispor'a omuz veriyor

Kayseri sporun babayiğitleri

Türkiye’de ekonomik kriz had safhada çıkmasına rağmen Kayseri’nin en önemli değerlerinden birisi olan Kayserispor, sahipsiz bırakılmadı. Başkan Erol Bedir ve yöneticiler başta olmak üzere, Kayseri’nin önde gelen kurum ve kuruluşları sarı kırmızılı takımı sarmaladı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Boydak Holding’in Rizeli CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, Kayseri başta olmak üzere Boğazlıyan, Turhal, Sivas,  Kırşehir, Nevşehir gibi önemli yerleşim birimlerine devasa yatırımları ve bu bölgelerden binlerce çiftçi üyesi olan Kayseri Şeker Fabrikası ve Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri ve Ankara’da büyük işlere imza atan Bekaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kayserili işadamı Bekir Karahasanoğlu sarı kırmızılı takımın en büyük destekçileri..

İyi ki varsınız
Kayseri’nin en önemli değerlerinden birisi olan Boydak Holding, Kayserispor’un formasına göğüs reklamı verirken, sezon açılış törenine de sponsor olmuştu. Boydak, önümüzdeki günlerde yine Kayserispor’a önemli derecede katkı sağlayacak.
Kayseri’nin diğer bir değeri Kayseri Şeker Fabrikası, Kayserispor formasının kol kısmına sponsor oldu. Sporun ve sporcunun dostu Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri’nin en önemli değerlerinden birisi olan Kayserispor’a yıllardır destek olmayı sürdürüyor.
Kayserispor’un diğer bir sponsoru Bekaş İnşaat da, formanın sırt kısmında yeralıyor. Bekaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, Kayseri’ye ve Kayseri’nin değerlerine sahip çıkmaya devam edeceklerini ifade ediyor. 

Alkışlanıyorlar
Kayseri’de faaliyet gösteren birçok önemli kurum ve kuruluş, bu kuruluşların başındaki isimler Kayserispor’a sırtını dönerken ekonomik krizin had safhada olduğu şu dönemde Kayseri’nin değerine sahip çıkan kurum ve kişiler, yürekten alkışı hakediyorlar.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA