Kayseri Şeker’den önemli duyuru

20201223-kayseri-sekerden-onemli-duyuru-373506-f7f06b24a92731e2145f.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri Şeker Fabrikası, Erciyes Kayak merkezinde bulunan işyerlerinin ihaleyle kiralanması ile ilgili açıklama yapıldı.

Kayseri Şeker Fabrikası yönetiminhden yapılan açıklamada, “Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nce Erciyes Kayak Merkezindeki 18 iş yerinin kiraya verilmesi için yapılan ihaleyi basından ve sosyal medyadan öğrenmiş bulunuyoruz. Yine öğrendiğimize göre; bu ihaleye giren ve en yüksek bedeli veren grup içerisinde şirketimizde yönetici pozisyonunda görev yapan Selcen Erişen de bulunmaktadır. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ihalesine giren, teklif veren ve verilen tekliflerle ilgili değerlendirme yapacak olan, ihale kanunu hükümlerine göre Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yetkili kurullarıdır. Kayseri Şeker’de görev yapan herhangi bir kişinin ihaleye girmesi, emlak alması veya emlak kiralamasına mani bir durum yoktur” denildi.

Açıklamada “Kayseri Şeker’in adı geçen yöneticisinin ihaleye girmesi ve kazanması, Şirketimizin ve en büyük hissedarımız olan Kayseri Pancar Kooperatifi’nin hiçbir yöneticisinin bilgisi dahilinde olmamıştır. Gerek Kayseri Pancar Kooperatifi, gerekse Kayseri Şeker Yönetim Kurulu ve yöneticileri konu ile ilgili haber basında ve sosyal medyada yer aldıktan sonra bilgi sahibi olmuşlardır. Dolayısıyla bu ihale ile ilgili Kayseri Pancar Kooperatifi ve Kayseri Şeker’in herhangi bir ilgisi, bilgisi, maddi, manevi bir etkisi de, katkısı da olmamıştır, olması da söz konusu değildir” ifadelerine yer verildi.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!