Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-09-2020 10:54   Güncelleme : 19-09-2020 11:28

Kayseri İlhan'ı bağrına bastı

Hes Kablo Kayserispor takımının son transferi İlhan Parlak, mutluluğunu dile getirirken sarı kırmızılı taraftarlar sevgi dolu mesajlar yayınladı.

Kayseri İlhan'ı bağrına bastı

Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü ile olan sözleşmesini feshederek memleketi Kayseri'ye dönen ve Hes Kablo Kayserispor ile 2 yıllık sözleşme yapan İlhan Parlak, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Altyapısından yetiştiğim,taraftarı olduğum,evime Kayserispor'uma tekrar dönmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu transferde başta Berna Gözbaşı başkanımıza ve Bülent Bölükbaşı abim olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" dedi.

İlhan Parlak'ın yeniden Kayserispor'a dönmesi sarı kırmızılı taraftarları da mutlu etti. Sosyal paylaşım sitelerinden binlerce mesaj atılarak İlhan Parlak'ın Kayserispor'a gelişi coşkuyla karşılandı. Kayserispor'un en büyük taraftar grubu olan Kapalı Kale de, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Kayseri vefayı unutmaz ! Memleketine,yuvana, evine ait olduğun renklere hoş geldin. Kayseri'nin çocuğu İlhan Parlak" yazısı ile son transfer İlhan Parlak'ı selamladı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz