Kayseri ile ilgili Korona Virüs açıklaması

20200311-kayseri-ile-ilgili-korona-virus-aciklamasi-299315-d1b684c40283f7991033.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Korona Virüs vakası ile ilgili açıklama yaptı. Kayseri’de Korona Virüs var mı. En yetkili ağız açıkladı.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, KOVİD-19 (coronavirüs) ile ilgili olarak açcıklama yaptı. Ali ramazan Benli, Kayseri’de tespit edilip edilmediğini ifade etti.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Kayseri’de coronavirüs (Korona Virüs) var gibi bir algı oluşturulmaya çalışıldığını ifade ettiği açıklamasında, “Bu görüntü ile Kayseri’de coronavirus var algısı oluşturmaya çalışılması üzerine şunları söylemek istiyorum. Havaalanında yurtdışından gelen hastalarımız ön hekimlerimizin muayenesinden geçirilmektedir. Riskli olacağı düşünülenler yine mahallinde Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanları tarafından değerlendirilip muayene edilmektedir. Şüpheli vaka olarak belirlenenler 112 ambulansımız ile referans hastanemize korunmalı bir şekilde taşınmaktadır. Sonuçları da bakanlığımız paylaşmaktadır. Bu görüntü geçen hafta çekilmiştir. Kayseri’de henüz tespit edilmiş vaka yoktur.” dedi.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!