Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 14-08-2020 19:53   Güncelleme : 14-08-2020 19:53

Kayseri futboluna piyango

Kayseri amatör futbol haberi. ASKF Başkanı Musa Soykarcı açıkladı. Bölgesel Amatör Lig'de Kayseri'den 4 takım mücadele edecek

Kayseri futboluna piyango

Kayseri amatör futbolu için müjdeli haber geldi. Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Genel Başkanı Musa Soykarcı'nın daha önce "3 takım olması için çaba göstereceğim" dediği Bölgesel Amatör Lig (BAL) için çok daha sevindirici haber geldi. 2020-2021 futbol sezonunda BAL'da Kayseri'den 4 takım mücadele verecek. Kayseri ASKF Başkanı Musa Soykarcı "Verdiğimiz sözü tuttuk" açıklaması yaptı.

İşte 4 takım
Kayseri ASKF Başkanı Musa Soykarcı, 2020-2021 sezonunda Kayseri'yi Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde 4 takımın temsil edeceğinin müjdesini verdi. Talasgücü Belediyespor ve Yahyalıspor'un ardından Kayseri Süper Amatör Küme'de geride kalan sezonu ilk 2 sırada tamamlayan Develispor ile Belsinspor da yeni sezonda BAL'da oynayacak. Kayseri ASKF Genel Başkanı Soykarcı "Söz verdiğim gibi. Bölgesel Ligde mücadele eden Talasgücü Belediyespor ve Yahyalıspor’umuzun yanında, Develispor ve Belsinspor’umuz da Bölgesel Lig'de mücadele edecektir. Bu durumda Tomarza Belediyespor ve Amarat Gençlikspor’a da Süper Amatör Küme hayırlı olsun" açıklaması yaptı.