Basketbol
Giriş Tarihi : 08-06-2020 16:55   Güncelleme : 08-06-2020 16:55

Kayseri 10 transfer yapacak

Basketbol haberi. Bellona Kayseri Basketbol Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, yeni sezon öncesi 10 transfer yapacaklarını ifade etti

Kayseri 10 transfer yapacak

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele veren Bellona Kayseri Basketbol takımı, 2020-2021 sezonu için transfer çalışmalarına başladı. İlk olarak coach Ayhan Avcı ile yeniden anlaşan sarı kırmızılı kulüp, transfer rotasını belirledi. Bellona Kayseri Basketbol takımı yeni sezon için transfer çalışmalarına başladı. Sarı Kırmızılılar kadrosuna 10 oyuncu katacak.

4 yabancı..
Bellona Kayseri Basketbol takımı Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, yeni sezon için 10 transfer yapacaklarını söyledi. Bellona Kayseri Basketbol takımı Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, "Önümüzdeki sezon başarı çıtasını yükseltmek istiyoruz. Kadromuzda Alt yapıdan A takıma çıkan 2 oyuncumuz var. Bunların yanına 6 yerli, 4 de yabancı oyuncu transfer edip hem ülkemizde, hem de Avrupa maçlarında başarılı bir dönem geçirmek istiyoruz. Görüştüğümüz ve prensipte anlaşmaya vardığımız oyuncular var. Önümüzdeki süreçte sözleşme yaparak bu oyuncuların isimlerini kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz" dedi.