Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-03-2020 15:04

Kaybolan 2 kardeşten güzel haber

Okula gitmek için evden çıkan ve haber alınamayan Ahmet Bircan Tunçbilek ile Halil Tunçbilek kardeşlerden güzel haber geldi. Baba Mehmet Tunçbilek güzel haber ile sevindi.

Kaybolan 2 kardeşten güzel haber

Kayseri’de iki gün önce sabah saatlerinde 'okula gidiyoruz' diyerek evden çıkan ve daha sonrasında haber alınamayan 2 kardeş bulundu.

Kocasinan ilçesine bağlı Mithatpaşa mahallesinde oturan 15 yaşındaki Ahmet Bircan Tunçbilek ve 13 yaşındaki Halil Tunçbilek, Salı günü sabah saatlerinde ‘Okula gidiyoruz’ diyerek evden ayrıldı. 2 kardeşin anne ve babası, akşam olmasına rağmen oğulları gelmeyince polise haber verdi.

Salı günü akşam saatlerinden itibaren sokak sokak gezerek çocuklarını arayan baba Mehmet Tunçbilek ve beraberinde çocukları arayan öğretmenleri, vatandaşların ihbarı ile dün akşam saatlerinde kayıp iki kardeşi Sivas Caddesi üzerinde buldu.

Baba Mehmet Tunçbilek, çocuklarının sağ salim kendilerine ulaşması ile büyük sevinç yaşadı. Mehmet Tunçbilek, "Şükürler olsun çocuklarımın başına birşey gelmedi. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA