Gündem
Giriş Tarihi : 30-06-2020 08:42   Güncelleme : 30-06-2020 20:16

Katil Zanlısı üvey baba yakalandı

Kayseri Pınarbaşı haberi. 3 yaşındaki Alperen Ekinci'yi öldürdüğü gerekçesi ile aranan üvey baba Harun Sezer öyle bir yerde yakalandı ki..

Katil Zanlısı üvey baba yakalandı

3 yaşındaki üvey oğlu Alperen Sezer'i öldürdüğü gerekçesi ile aranan üvey baba Harun Sezer yakalandı. Emniyet güçleri, Pınarbaşı ilçesinde gerçekleştirdiği operasyonda Harun Sezer'i eski bir evin su kuyusu içerisinde buldu.

Kuyuda yakalandı
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 yaşındaki Alperen Ekinci'yi boğarak öldürdükten sonra mezarlığa gömdüğü gerekçesi ile günlerdir aranan Harun Sezer su kuyusunda yakalandı. Emniyet güçleri, bir haftadır yaptığı çalışma neticesinde katil zanlısını kullanılmayan bir evin su kuyusunda yakalayarak gözaltına aldı. Emniyete götürülen Harun Sezer'in ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevkedildi. 3 yaşındaki Alperen’i ağladığı için boğarak öldüren üvey baba Harun Sezer çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Boğarak öldürmüş
İHA'nın servis ettiği habere göre; Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinin Güney Mahallesi'nde yaşayan ve işsiz olan Harun Sezer, 2 yıldır nikahsız yaşadığı Emel Öner'in 3 yaşındaki oğlu Alperen Ekinci'yi döverek ve boğarak öldürmüş sonrasında da evin karşısındaki mezarlığa gömdüğü ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine anne Emel Öner sorgusundan sonra tutuklanmış ve Harun Sezer'in de yakalanması için çalışmalar başlatılmıştı.