Kayserispor
Giriş Tarihi : 03-02-2021 18:26   Güncelleme : 03-02-2021 18:44

Karlo Muhar hakemi hedef aldı

Kayserispor'un yeni transferlerinden Karlo Muhar, Alanyaspor beraberliğinin nedenini hakeme bağladı. Muhar, iyi oynadıklarını söyledi.

Karlo Muhar hakemi hedef aldı

Kayserispor'un yeni transferlerinden Karlo Muhar, ilk 11'de sahaya çıktığı Alanyaspor maçının ardından alınan beraberliği hakeme bağladı.

Kırmızı karttan sonra karşılaşmanın dengesinin değiştiğini söyleyen Karlo Muhar, bu dakikadan sonra Alanyaspor'un üstünlüğü eline geçirdiğini ifade etti. Muhar, kazanamadıkları için üzgün olduğunu da dile getirirken 1 puanın nedenini hakem Atilla Karaoğlan olarak gösterdi.

Karlo Muhar, açıklamasında "Alanyaspor'un topa sahip olacağını biliyorduk. İlk yarı pozisyon vermeden pozisyonlar bulmaya çalıştık. İkinci yarıda pozisyolar aradık. Golü bulduk. Sonrasında gördüğümüz kırmızı kartla kalemizde kötü bir gol yedik. Hakemin de kötü yönetimini ekleyince galibiyeti kaçırdık'' dedi.

Alanyasporlu Efecen Karaca, ise alınan beraberliğin kısmen maçın hakkı olduğunu söylerken, skor 1-1 olduktan sonra bazı pozisyonlar bulduklarını ama kazanmak için fırsatları değerlendiremediklerini ifade etti.