Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 20:48   Güncelleme : 20-02-2021 20:49

Karınca Adam Konusu Ne? Karınca Adam Oyuncular Kim? Ant-Man Nerede Çekildi? Kanal D Yayın Akışı

Karınca Adam Konusu Ne? Karınca Adam Oyuncular Kim? Ant-Man Nerede Çekildi? Kanal D Yayın Akışı

Kayseritempo.org - Marvel yapımının en sevilen küçük karakteri olan Ant-Man herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Karınca Adam Filmi Konusu Nedir? Karınca Adam Oyuncuları Kimlerdir? Karınca Adam Nerede Çekildi ? Ant-Man Karakterleri Kimlerdir? Kanal D Yayın Akışı incelediğimizde 20:00'da Karınca Adam filminin yayına girdiğini görüyoruz. Marvel stüdyolarının sevilen küçük süper kahramanlarından biri olan Karınca Adam beyazperdeye damgasını vurdu. Dr. Hank Pym ilginç bir gizli formül geliştirir. Fakat Doktorun geliştirdiği ve insanlığın geleceğini inşa edeceğine inandığı bu formül hiçbir testte başarılı bir grafik sergilememiştir.

Doktorun yaptığı bir insanlı deney ve bu henüz mümkün bir şey değildir. Pym, cisimlerinin ebatlarını değiştirebilen bu formülün testlerini yapmaya başlar ancak işler pekte istediği gibi gitmeyecektir. Test sırasında beklenmedik bir şey yaşanır. Karınca Adam Ant-Man artık bütün ufak canlılarla iletişim kurabilmekte ve onları yönlendirebilmektedir.

Karınca Adam Oyuncuları ve Karakterleri Kimlerdir?


Michael Douglas’ın oldukça iyi bir performansla sergilediği Dr. Hank Pym, yıllar önce bir küçültme teknolojisi geliştirip test etti. Karınca Adam Yönetmeni Kimdir? Yönetmen koltuğunda Peyton Reed oturmakta. Karınca Adam Türü :Aksiyon, Macera ve Komedi diyebiliriz.  

Karınca Adam Yapım yeri ve Yılı nedir?

Yapım yılı 2015 olan film ABD’ de çekilmiştir.

Karınca Adam Oyuncuları ve Karakterleri Kimlerdir?

Karınca Adam Karakterleri: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas,  Corey Stoll,  Anthony Mackie, Bobby Cannavale