Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 22:25   Güncelleme : 20-02-2021 22:29

Kardeşlerim Dizisi Kadir Eren Kimdir, Gerçek Adı Nedir? Kardeşlerim Dizisi Halit Özgür Sarı Kim, Hangi Dizi ve Filmlerde Yer Aldı?

Kardeşlerim Dizisi Kadir Eren Kimdir, Gerçek Adı Nedir? Kardeşlerim Dizisi Halit Özgür Sarı Kim, Hangi Dizi ve Filmlerde Yer Aldı?

Kayseritempo.org - Kardeşlerim Dizisi Kadir Eren Kimdir, Gerçek Adı Nedir? Kardeşlerim Dizisi Halit Özgür Sarı Kim, Hangi Dizi ve Filmlerde Yer Aldı? Birbirlerinden başka kimsesi olmayan 4 kardeşin hikayesinin anlatılacağı dizi olan Kardeşlerim yankı uyandırmaya devam ediyor. İlk bölümüyle vizyona girecek dizi herkes tarafından şimdiden merak edilip araştırmaya başlandı. İzleyiciler dizi de yer alan oyuncuların gerçekte kim olduğunu da araştırmakta.


Kadir, genç çalışkan ve zıpkın gibi bir çocuk tabiri caizse. Dizide Kardeşlerin hem annesi hem babası gibi olan Kadir kardeşlerine bakmakla sorumludur. Anne ve babaları ölen kardeşlerin tek büyüğü abileri Kadir’ dir. Kadir, ağır başlı ve herkese karşı mesafesini koruyan bir çalışkan gençtir.

Kardeşlerim dizisi Kadir Eren Halit Özgür Sarı Kimdir?


Genç oyuncu 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Halit Özgür Sarı İstanbul’ da doğmuştur. Genç oyuncu Bilgi Üniversitesi ekonomi bölümünü okumuştur. Halit Özgür Sarı oyunculuk dışında fotomodellikte yapmaktadır. Genç ve yakışıklı oyuncu herkes tarafından çok takdir edilmiştir. Genç oyuncu şimdiye kadar birçok film ve dizi gibi proje yer almıştır.

Yıldız oyuncu Halit Özgür Sarı işte oynadığı film ve dizilerden birkaç tanesi; Şampiyon, Kırmızı Oda ve Diriliş Ertuğrul gibi önemli yapımlarda kendine yer bulmuştur. Başarılı ve genç oyuncu bütün yönetmen ve yapımcıların takdirini oynadığı karakter ve oyunculukla toplamıştır.