Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 22:28   Güncelleme : 20-02-2021 22:29

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Kimdir, Gerçek adı nedir? Celil Nalçakan Kim, Oynadığı Dizi ve Filmler Nelerdir? Celil Nalçakan Kaç Yaşında?

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Kimdir, Gerçek adı nedir? Celil Nalçakan Kim, Oynadığı Dizi ve Filmler Nelerdir? Celil Nalçakan Kaç Yaşında?

Kayseritempo.org - Vizyona yeni girecek olan ve şimdiden merak konusu olan Kardeşlerim dizisi herkesi ilk bölümden ekranlara kilitleyecek gibi duruyor. Peki Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Kimdir, Gerçek adı nedir? Celil Nalçakan Kim, Oynadığı Dizi ve Filmler Nelerdir? Celil Nalçakan Kaç Yaşında? gibi sorular çokça araştırmakta biz de bu haberde sizlere bu bilgileri sunacağız. İşte Kardeşlerim Dizisi Celil Nalçakan Karakteri (Akif Atakul) hakkındaki bilgileri hazırladık.

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Kimdir?


Akif, 40’lı yaşlarında ve aşırı kendine güvenen bir karakterdir. İstese herkes gibi heryeri de yönetebileceğini düşünmektedir. Akif oldukça hırslı ve acımasız bir karakterdir. Akif vidan ve merhamet nedir bilmez, vurdumduymaz bir karakterdir. Hep kendi istek ve çıkarları için hareket eden karakter aynı zamanda tatlı dilli ve ağzı laf yapmaktadır. Onun için nizam ve düzen yoktur, İstese yıkamayacağı kural yoktur gözünde.

Kardeşlerim Dizisi Celil Nalçakan Kimdir?


10 Haziran 1978’de dünyaya gelen Celil Nalçakan, Sivas’ta doğmuştur. Celil Nalçakan Cumhuriyet Üniversitesinde Mühendislik Fakültesini bitirmiştir. Celil Nalçakan 1.81 boyundadır. Ünlü oyuncu, oyunculuk hayatına 2006-2007 yılllarında başlamıştır. Ünlü oyuncu pek çok dizi ve filmde yer almıştır. İşte o dizi ve filmler; Kış Masalı, İntikam, Hanımın Çiftliği, Galip Derviş, Poyraz Karayel ve Kırmızı Oda gibi bir çok dizi ve proje de yer almıştır başarılı oyuncu.