Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 23:58   Güncelleme : 20-02-2021 23:58

Kardeşlerim 2. Bölüm fragmanı izle Youtube ATV 27 Şubat Yeni Bölüm Tanıtımı! Kardeşlerim Reyting sonuçları! Kardeşlerim dizisi 1. Son Bölüm Full İzle!

Kardeşlerim 2. Bölüm fragmanı izle Youtube ATV 27 Şubat Yeni Bölüm Tanıtımı! Kardeşlerim Reyting sonuçları! Kardeşlerim dizisi 1. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Kardeşlerim 2. Bölüm fragmanı izle Youtube ATV 27 Şubat Yeni Bölüm Tanıtımı! Kardeşlerim Reyting sonuçları! Kardeşlerim dizisi 1. Son Bölüm Full İzle! Hayatı ve ailesini sevgiyle kucaklayan dört kardeşi bekleyen acı haber! Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Anneleri Hatice ve babaları Veli ile aşk dolu ama cepleri boş, mutlu ve huzurlu bir hayat süren dört güzel kardeş. Hayatlarını karartan, onları yalnız bırakan ve küçük düşüren o karanlık güne kadar. Nereye atılacağını bilmeyen ve birbirine tutunacak kimsesi olmayan bu dört kardeş, olaylardan sonra hayatta kalmak için mücadele ederken, Akif Atakul yaptıklarının bedelini ödemeden çıkmanın yollarını arıyor.

ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim'de birbirine tutunacak şubesi olmayan ama tutacak dört kardeşin hayat hikayesi. Yaşananlardan sonra hayatta kalmak için savaşan dört kardeşin yolları, olanlardan sorumlu olan Akif ile kesişir. Akif ise yaptıklarının bedelini ödemeden ondan kurtulmanın yollarını aramaya başlayacaktır. İlk fragmanı ile dizi severlerin beğenisini kazanan dizi 20 Şubat'ta ekranlara geldi.

Kardeşlerim 2. Bölüm fragmanı izle

Kardeşlerim dizisinin tüm içerikleri, yeni fragmanları ve bölümleri youtube üzerinden takip edilebiliyor. Samimi ve sıcak hikayesiyle şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, geniş bir hayran kitlesine sahip olacağı tahmin edilenler arasında yer alıyor.

Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor?

Kardeşlerim dizisinin çekimleri, İstanbul'un Avrupa Yakasındaki Fatih semti ve yakın çevresinde gerçekleştiriliyor.